Jak zostać Hakerem?

ludzie ale nie kłóćcie się o byle głupstwo :lol:

czytając temat przyszło mi na myśl słynne hasło z np. forum Tibii “jak być fajnym”

sam dojdź do tego ja jakieś zabezpieczenie obejść, na ty polega zajmowanie się hakerstwem

W tej chwili tak jak napisałem sam się zaszufladkowałeś :smiley: Stwierdzeniem obrony swojej osoby pt. “Pokaż mi choć jeden mój post (…)” - Nie pisałem tego w twoim kontekście ani na twoim indywidualnym przykładzie. Postów takich jak twoje było już tysiące. Niestety ludzi którzy nie widzą czubka swojego nosa jest coraz więcej (i znowu! nie mam tutaj na myśli ciebie!).

a jaki jest mieć najlepiej system operacyjny?? jakie programy???

:x bez komentarza, dla Ciebie google.pl

a to niby dlaczego tylko google???

Bo w Google bez problemu znajdziesz odpowiedź, że gość z takimi aspiracjami powinien wziąć się za matematykę, (najważniejsze!) programowanie (Pascal, C, C++, język asemblera, Java, Python, Perl, (X)HTML, CSS, JavaScript, PHP, SQL, PowerShell, bash itd. (kolejność poza pierwszą pozycją raczej dowolna, przy czym (X)HTML+CSS warto poznać wcześnie z przyczyn praktycznych)) i nauczyć się obsługiwać i administrować systemem operacyjnym, którego używa, a kiedy już to zrobi, zainteresować się innymi popularnymi systemami operacyjnymi (czytaj: opartymi o UNIX-a, szczególnie GNU/Linuksem) i również (a może tym bardziej?) je opanować do poziomu eksperta. A potem (a właściwie na początku tej wieloletniej drogi) ktoś, kto nie potrafi sam wziąć się do roboty i zadaje jakieś dziwne pytania, pewnie stwierdzi, że to wszystko go przerasta i w sumie może zostać zwykłym programistą Delphi (z całym dla nich szacunkiem), a jego inny, póki co anonimowy, rówieśnik pójdzie dalej i jakoś to wszystko samo mu się potoczy.

no fakt, sory rykendo

CLICK!

W jeden dzień się raczej nie dowiesz…

Padłem xD

Nic się nie stało. :wink: Ale następnym razem zanim będziesz o coś pytał zobacz na tą stronkę. Wystarczy tylko wpisać odpowiednie zapytanie.

Powodzenia :lol:

doszedłem do wniosku że chcę się nauczyć c++… Jak mam zacząć?

Poszukaj jakiegoś kursu i czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj ! :wink: