Jak zostać......?

Mam pytania. jak zostać beta testerem?? czy są jakieś wymagania ( wiekowe itp.)?? gdzie sie zglazac?? czekam za odpowiedzą…

DandiX zależy czego :stuck_out_tongue:

nom np. programów komputerowych, albo gier…

A ja przed 8)

Trzeba się zapisać na listę i czekać na odpowiedź producenta oprogramowania. Warunki jakie musisz spełnić każdy producent określa sobie indywidualnie.

DandiX nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jak chcesz zostać beta testerem, to kontaktujesz się z firmą, która produkuje konkretny program, gre itp. i wtedy uzyskasz niezbędne informacje. W większości przypadków nie tak łatwo zostać beta testerem

Złączono Posta : 21 Styczeń 2006, 17:14:25

Właśnie zarobiłeś zakaz pisania - jak przeczytasz regulamin - to zgłosisz się

co to za odpowiedz???..

Monczkin a gdzie sie dowiedziec gdzie jest ta lista …prosze o szczegóły

W internecie 8)

DandiX nie rób z siebie Trolla :PPP

Jak mamy Ci udzielić odpowiedzi, jak nie wiemy co konkretnie chcesz testować.

Czytaj ze zrozumieniem co inni do Ciebie piszą :!: :!: :!:

jak chcesz sobie potestowac windows live messenger to zgłoś się do mnie na gg, wyślę ci zaporszenie :stuck_out_tongue:

DandiX zazwyczaj takie informacje są zamieszczane na stronach internetowych firm. Jeżeli na stronie jest udostępniona wersja testowa (np. Firefox, AQQ itp. programy) - to możesz ją pobrać i jesteś beta testerem - jeśłi zauważysz błąd, informujesz firme i masz satysfakcję. Większośc firm nie udostępnia bety wszystkim, tylko tym, którzy sie zarejestrują (np. Microsoft) - otrzymujesz wtedy od firmy program do testowania i dzielisz się swoimi uwagami z innymi testerami i firmą. Są też takie firmy (zazwyczaj tworzące gry) do których dostanie się jest trudne i wymagane bardzo duże umiejętności (od kandydatów) - niektóre firmy mają swoich zawodowych testerów lub też płacą za testowanie inym

no monczkin dobrze powiedział, jeszcze tylko dodam, jak nie znasz się na kompach, a chciałes się zgłosić do testów visty np. to nawet się nie zgłaszaj, naprawdę jeśli tylko po to masz się rejestrować żeby mieć wydanie visty do daj sobie spokuj , jeszcze z pół roku i vista wyjdzie, a microsoftowi zalezy na tym aby system vista był dopracowany , dlatego potrzebuje testerów którzy mają jakieś pojęci o systemie, będę miał za niedługo 10 zaproszeń do testów visty…jak ktoś chce jakieś proszę na pw info, ja dostanę zaproszenia od microsoftu tak jak teraz mam do live messenger wyślę tym pierwszym 10 osobom co się zgłosiły zaproszenia do visty testowania :smiley: