Jak zrobic,aby klawisz np.*reagowal jak przy nacisnieciu Esc

Problem jest nastepujacy. Kumpela wylala mi na klawiature w laptopie gesty sok- zrobilo sie niezle zwarcie. Klawiature wyjąłem i wymoczylem w denaturacie. Wszystko juz dziala z wyjatkiem klawiszy Esc oraz Del. Jak sprawic, aby jakis inny klawisz (ktorego wcale nie uzywam) po nacisnieciu robil mi za Esc? Czy znacie jakas aplikacje ktora podmieni te klawisze? Bardzo prosze o pomoc, bo dzialanie na klawiaturze zewnetrznej mi sie nie usmiecha raczej…

A wyczyściłeś również matryce ?? To na niej są połączenia i powinieneś je wyczyścić. Też kiedyś wylałem na keyboard’a soczek :stuck_out_tongue: i po dokłądnym wyczyszczeniu klawiszy, gumek pod nimi oraz matrycy wszystko działało.

No chyba że ścieżki zostały przepalone to chyba trzeba będzie wymienić klawiaturę :roll:

Nic sie nie przepalilo. Wszystko jest dobrze wyczyszone- tylko spod esc wypadla gumka i jest zniszczona. Zadalem konkretne pytanie. Jesli wie ktos jak to zrobic to bardzo proszę o pomoc.

Z pewnością chodzi o styk wykonany z gumy przewodzącej.

W sklepie z częściami elektronicznymi można zakupić takowe gumki i wkleić nową w miejsce tej starej.