Jak zrobić brak opcji usunięcia SP3 w deistalatorze

Jak w temacie co zrobić, żeby w deinstalatorze systemu windows nie było SP3??

a zaznaczyłeś u góry “pokaż aktualizacje”???

Jest odznaczona, ale i tak “Windows XP Service Pack 3” jest do usunięcia a nie chcę, żeby mi się tam plątał.

Ccleaner to zrobi

narzędzia :arrow: odinstaluj programy :arrow: zaznacz SP3 :arrow: usuń wpis

W ten sposób już nie będzie go na liście dodaj usuń

Tylko w CCleaner nie ma wpisu SP3 :smiley:

Najlepiej poszperać trochę w rejestrze. Ja tak zrobiłem i znalazłem taki klucz:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Windows XP Service Pack

Jego usunięcie powinno pomóc, jednak lepiej dla pewności utworzyć wcześniej jego kopię zapasową. :smiley:

Jak już jestem an tym ostatnim rozgałęzieniu to jak mam zrobić kopię bezpieczeństwa. I usunąć cały ten folder z kluczami czy tylko jakiś konkretny?? Bo jest tam ich dużo.

W tym drzewie folderów, które masz w edytorze rejestru klikasz PPM na folderze (takie foldery nazywane są właśnie kluczami) “Windows XP Service Pack” i wybierasz Eksportuj, a następnie zapisujesz w dowolnym folderze pod dowolną nazwą. To będzie właśnie twoja kopia, jeśli będziesz chciał ją przywrócić to wystarczy kliknąć na nią dwukrotnie i potwierdzić wprowadzenie wartości.

Następnie klikasz jeszcze raz PPM na ten klucz (Windows XP Service Pack) w tym i wybierasz Usuń. Po tych operacjach wpis Service Packa 3 już nie powinien się pojawiać w oknie Dodaj/Usuń Programy.

OK =D>

Dzięki, deinstalka zniknęła.