Jak Zrobić Gre On Line


(Ram Bo14) #1

Witam

Może kToś Z grona oświeconych zna się na tworzeniu gier on-line typu "Red Dragon" czy "ogame.pl" bo mam dobry pomysł ale nikt się nie zna na tym jak ktoś mógł by mi poóc to dzięki z góry (nawet za troche pomocy będe wdzięczny) jak by co to gg 6666606 albo posta dopiszcie ;] (nawet nazwa programu mi się przyda do tworzenia)

3m Cię się i miłego odpowczywania 8)


(inż. Piniol) #2

Albo piszesz we Flashu+ActionScript, albo w PHP innej mozliwości nie widzę :roll:

N dobra jeszcze chyba Python i Perl :roll:


(Ram Bo14) #3

:smiley: thx za tako szybko odpowiedz ale jeszcze wdzięczny był bym za podanie linka do pełnej wersji tego programu + instrukcja :stuck_out_tongue:


(inż. Piniol) #4

To nie programy tylko języki programowania, czyli musisz się nauczyć programować :wink:


(system) #5

A który najlepszy i wygodny do nauczenia się?


(inż. Piniol) #6

Ehhh ludzie ludzie, troszkę samodzielności, poszukaj na googlach informacji, poczytaj, popróbuj i zobacz, nie jestem wyrocznią ehehe


(Ram Bo14) #7

szukałem chyba z 10 dni nic nie ma tylko gry on line za kase ;/

Złączono Posta : 09.07.2005 (Sob) 13:24

ludzieeeeeeeee no pomocy dajcie chociaż nazwe i mało pomoc do tworzenia gier on line albo jakiś link gdzie można ściagnąć knige jakoś dobro do tworzenia gier on line :?


(Hermes) #8

oj better to nie jest tak, że grę można zrobić w 5 minut. Przypuszczam, że nie ma takiego programu do robienia gier w stylu ogame.pl. Gry robią ludzie, którzy mają o tym pojęcie i na pewno nie w programach do ściągniecią w sieci. Tak jak pisał Piniol trochę samodzielności. better chciałbyś mieć wszytsko podane na talerzyku : program, instrukacja (pewnie najlepiej po polsku :P).


(Seequ) #9

lol ;]

I jeszcze programik w ktorym ustawiasz co i jak :D:D:D

Najlepiej pisać gierke w php bo ma najwiecej mozliwosci, mozna dożucic flasha do animacji ale jak ty myslisz ze php czy perl to program to sie nawet nie chytaj za robienie gierki ... szkoda czasu.


(system) #10

hm... mówicie że php? ok 8)

przez wakacje chce się go trochu nauczyć i korzystam z webdiary.pl ale trudny jest :slight_smile: