Jak Zrobić Gre On Line

Witam

Może kToś Z grona oświeconych zna się na tworzeniu gier on-line typu “Red Dragon” czy “ogame.pl” bo mam dobry pomysł ale nikt się nie zna na tym jak ktoś mógł by mi poóc to dzięki z góry (nawet za troche pomocy będe wdzięczny) jak by co to gg 6666606 albo posta dopiszcie ;] (nawet nazwa programu mi się przyda do tworzenia)

3m Cię się i miłego odpowczywania 8)

Albo piszesz we Flashu+ActionScript, albo w PHP innej mozliwości nie widzę :roll:

N dobra jeszcze chyba Python i Perl :roll:

:smiley: thx za tako szybko odpowiedz ale jeszcze wdzięczny był bym za podanie linka do pełnej wersji tego programu + instrukcja :stuck_out_tongue:

To nie programy tylko języki programowania, czyli musisz się nauczyć programować :wink:

A który najlepszy i wygodny do nauczenia się?

Ehhh ludzie ludzie, troszkę samodzielności, poszukaj na googlach informacji, poczytaj, popróbuj i zobacz, nie jestem wyrocznią ehehe

szukałem chyba z 10 dni nic nie ma tylko gry on line za kase ;/

Złączono Posta : 09.07.2005 (Sob) 13:24

ludzieeeeeeeee no pomocy dajcie chociaż nazwe i mało pomoc do tworzenia gier on line albo jakiś link gdzie można ściagnąć knige jakoś dobro do tworzenia gier on line :?

oj better to nie jest tak, że grę można zrobić w 5 minut. Przypuszczam, że nie ma takiego programu do robienia gier w stylu ogame.pl. Gry robią ludzie, którzy mają o tym pojęcie i na pewno nie w programach do ściągniecią w sieci. Tak jak pisał Piniol trochę samodzielności. better chciałbyś mieć wszytsko podane na talerzyku : program, instrukacja (pewnie najlepiej po polsku :P).

lol ;]

I jeszcze programik w ktorym ustawiasz co i jak :D:D:D

Najlepiej pisać gierke w php bo ma najwiecej mozliwosci, mozna dożucic flasha do animacji ale jak ty myslisz ze php czy perl to program to sie nawet nie chytaj za robienie gierki … szkoda czasu.

hm… mówicie że php? ok 8)

przez wakacje chce się go trochu nauczyć i korzystam z webdiary.pl ale trudny jest :slight_smile: