Jak zrobić konfiguracje aktualizacji i czy wogólę jest potrzebna?

podczas włączania komputera wyskakuje mi “konfigurowanie aktualizacji ukończono 34%” i nie wiem co zrobić pomóżcie? ???

Poczekaj spokojnie aż się skonfiguruje, w Windows Update masz pewnie ustawione automatyczne pobieranie i instalowanie aktualizacji i to są właśnie te aktualizacje. Jeśli chcesz zmienić ustawienia aktualizowania systemu wejdź w Panel sterowania -> Windows Update i po lewej stronie jest przycisk Zmień ustawienia. Tam masz 4 opcje do wyboru. Ja mam zaznaczone “Wyszukaj aktualizacje, ale pozwól mi wybrać, czy je pobrać i zainstalować” , wtedy system Cię będzie informował, że są dostępne aktualizacje, a Ty będziesz mógł wybrać czy pobrać je czy nie. Ale podkreślam, że zazwyczaj to konfigurowanie po aktualizacjach trwa krótko

Czyli nic nie robić tylko czekać

PYZ24 i nic złego się nie dzieje z twoim kompem?

Tak, cierpliwie poczekać aż konfigurowanie się skończy. Nic złego się nie dzieje, to są bezpieczne aktualizacje od Microsoftu :slight_smile:

ja dodam że przy włączeniu komputera też będzie instalacja konfiguracji i będzie trzeba czekać kiedy wszystko się ładnie załaduje

no wszystko się zgadza :slight_smile: dobra dzięki panowie :slight_smile:

No nie mogło być inaczej ;D