Jak Zrobic Konta dla wielu unserów

Robie konto np. ducha widzie ze jest a jak włączam kompa to jest tylko konto administratora pisze w okienku imie i nazwisko i nazwa konta administratora. jak zrobic zeby były widoczne wszystkie konta posiadam windows XP Media Center Edition

Z panelu sterowania, konta użytkowników, uteórz nowe konto, lub po instalacji systemu wpisz parę nazw.

  1. Jaki system?

  2. Próbowałeś z ekranem powitalnym (w przypadku xp)

  3. start => uruchom => control userpasswords2

system Media Center Edition pokazuje mi sie loging to windows takie małe okienko na srodku ale nigdzie nie ma reszty unserów a tym sposobem mam pokazane ze są w systemie ale sie nie pokazują 3. start => uruchom => control userpasswords2

Nie wiem jak jest w media center ale podejrzewam że tak samo jak w xp - w końcu to prawie te same systemy.

start => uruchom => control userpasswords (bez dwójki)=> zmień sposób logowania => zaznacz: użyj ekranu powitalnego -> zastosuj.

Teraz nie powinno być problemu.

Natomiast to o czym mówisz to okienko logowania. Tam musisz ręcznie wpisac nazwę usera i hasło konta na które chcesz się zalogować.

Łatwiejsze i szybsze jest użycie ekranu logowania co więc uczyń.

untitledyn6.th.jpg pokazuje mi sie cos takiego jakis błąd

W tym celu wejdź w Panel sterowania>Połączenia sieciowe.

Następnie najedź kursorem na ikonkę połączenia internetowego i kliknij ppm a następnie Właściwości.Po pojawieniu się okna,kliknij na zakładkę Sieć.Zaznacz pole Client Service NetWare i kliknij Odinstaluj.W ten sposób

będziesz miał dostęp do funkcji na powyższym screen’ie.

Pzdr.

dzięki wieli pomogło :slight_smile:

Złączono Posta : 09.06.2007 (Sob) 18:20

dzięki wielkie pomogło :slight_smile: