Jak zrobić kopię oryginalnej płyty systemu Windows XP

cześć, chciałbym zrobić kopię oryginalnej płyty systemu Windows XP pro, bo wczoraj nagrałem ale się nie nagrała, po włożeniu nic nie było na niej a płyta do kosza :confused: a dziś przegrałem ze pomocą opcji utwórz płytę startową (w Nero) i zamiast instalatora pojawiła mi się przy “botowaniu” lub jakoś tak wiersz poleceń, zamiast instalator i pisało coś o dyskietkach więc proszę o rade jak zrobić boot owalną płytę i z jaką prędkością przegrywać? Bo na tej płycie co ja mam najmniejsza to 8x chciałem 4x.

OMG.

umiesz w ogóle nagrywać płyty?

:shock:

bo nie sądze…

zrób obraz płyty Alcoholem 120%/52% lub UltraISO i po prostu go wypal na płytę. nie bardzo wiem co może się nie udać.

to chyba zły dział…

w nero wkładasz wybiera kopiu cd i juz no co za problem ja tak skopiowałm xp bez problemu :slight_smile: i orginał do szuflady :slight_smile:

Dokładnie.

Przenoszę.

Najpierw sprawdzasz zabezpieczenie programem a ray scaner (darmowy z netu) później programem alcohol 52% (też darmowy ) nagrywasz na dysk obraz płyty w formacie iso w rodzaju zabezpieczenia poda jeż to co Ci napisał ray scaner a potem ten obraz nagrywasz na płytę pierwszym lepszym darmowym programem który nagrywa obrazy iso, to wszystko w ten sposób też możesz robić inne kopie bezpieczeństwa

Pozdrawiam

Np. jakim?

nie nie umiem, wcale się na komputerze nie znam :lol: wiesz… :? po co znowu zaczynasz?? Szukasz wrażeń?? 8)

A tak do Ciebie to zawsze nagrywam dobrze po przez nagraj dysk z danymi a teraz też tak zrobiłem ale płyta nie odpaliła.

wystarczy program nero i gotowe znajdziesz go w tym vortalu

Mam legalnego kupionego z nagrywarką to nie muszę ściągać. Tylko nie wiem, czy skopiować czy teraz utworzyć dysk z danymi :confused: bo się pogubiłem piszą mi o Alkoholu jak on do tego nie jest potrzebny.

Jest tak ja pisze pysiu.

W opcjach kopiowania zaznaczasz w locie. W opcjach odczytu cd z danymi, ignoruj błędy odczytu, użyj korekcji jitter. W zapisie DAO oraz prędkość 16x.

A jak chcesz za pomocą utwórz płytę startową to potrzebujesz kilku plików.

A SP2 się przegra?? bo jest napisane że jest chroniona prawami autorskimi co mam przez to rozumieć?? Że SP się nie przegra? Bo tak mi gdzieś mówili że jak się przegrywa to SP 2 nie przegra się. Prawda to?

po porstu daj opcję kopiuj cd i to wszystko.

Pisałeś coś wcześniej, że masz płytę 8x. To jakaś stara płyta. Na kopię tego typu nie żałuj i wydaj te 1,5 czy 2 PLN na jakiś normalny nośnik

Złączono Posta : 29.10.2006 (Nie) 16:34

Nie prawda. Przegra się wszystko.