Jak zrobic kopie zapasową WinXP wraz z programami?

Witam, bardzo często mi siada Windows i bardzo często go przeinstalowuje. Posiadam oryginalną wersję XP home edition wraz z nalepka na kompie i za każdym razem muszę go aktywować.

Słyszałem ze przez internet da się to zrobić kilka razy potem trzeba dzwonić i płacić za rozmowę.

Czy da się zrobić kopię Windowsa już zainstalowanego z zainstalowanymi programami już wcześniej aktywowanego?

Nie musiał bym wtedy wgrywać go i instalować na nowo wszystkich programów, sterów itp i nie musiał bym oczywiście go aktywować, po prostu bym sobie go przywrócił wraz z programami - aktywowanego z tej kopi zapasowej zaoszczędził bym wtedy na czasie i na kosztach związanych z aktywacją,

Słyszałem o programie Norton Ghost, lecz jest on płaty czy da się to jakoś zrobić za pomocą poleceń lub jakimś programem w wersji free, i czy nie będę musiał go aktywować po przywróceniu go z tej kopi zapasowej?,

jeśli ktoś wcześniej coś takiego robił to proszę o rade, ewentualnie o jakieś programy free i wskazówki. Dziękuje

Programem Nlite http://www.instalki.pl/programy/downloa … /nLite.php

Ja jeszcze tego limitu nie osiągnąłem, ale i o nim nie słyszałem, a co do telefonu jest infolinia w której na klawiaturze telefonu wpisujesz numer jaki ci da aktywator windows a automat ci podaje klucz aktywacyjny NIE JEST TO POŁĄCZENIE PŁATNE

Jeśli chodzi ci tylko o aktywacje Windows, to można podmienić pewne pliki po reinstalacji XP i Windows będzie działał jako aktywowany.