Jak zrobić obraz .iso folderu?

Na dysku twardym mam zainstalowaną oryginalną grę “Książę i Tchórz”. Gra wymaga płyty do działania, a moja płyta uległa zniszczeniu. Chciałbym zrobić z folderu obraz .iso aby gra nie wymagała oryginalnej płyty. Próbowałem już programem UltraISO ale widzę tam tylko opcje robienia obrazu iso z płyty. Dziękuje i pozdrawiam.

słuchaj skoro masz na dysku zainstalowaną grę, to zrobienie z zainstalowanego programu wersji instalacyjnej jest właściwie trudne do wykonania, o ile w ogóle możliwe. trzeba by znać rozmieszczenie plików na oryginalnej płycie.

Jeśli znasz rozmieszczenie plików na oryginalnej płycie, to oczywiście możesz wykorzystać program Ultra ISO. Wybierasz tworzenie nowego obrazu i dodajesz kolejno pliki w taki sposób jak mają one wyglądać na płycie (w takiej samej strukturze katalogów) i zapisujesz tak zrobiony obraz.

Nie znam rozmieszczenia plików na płycie bo uległa rozpadowi na części pierwsze :slight_smile: Jest jakieś wyjście z tej sytuacji czy mam pożegnać się z grą ? Dziękuje i pozdrawiam.