Jak zrobić obraz płyty

Mam spakowany plik i chcę z niego zrobić obraz płyty bez rozpakowywania go i później nagrać na płytę. Można tak zrobić żeby później normalnie czytało z płyty te pliki które są zawarte w tym spakowanym pliku ?

a dlaczego nie nagrasz go od razu na płytę

i tak i tak będzie czytało pliki w sposób jak najbardziej “normalny”

czy to spakowane,czy nie

a jakie ma rozszerzenie ? jeśli .iso, to już masz obraz płyty :stuck_out_tongue:

mozna to zrobic za pomoca WinRARa wystarczy ze archiwum zapiszesz z koncówką rozszerzenia .iso

81fd2be8ee970034m.jpg

czym spakowany, jakie rozszerzenie pliku? co w środku spakowanego pliku jest?

Wystarczy zwykłe clonecd :smiley:

Polecam ale jest tylko wersja testowa po któej niepowinno się korzystać z programu ale można :smiley:

No wiec tak, muszę ten plik spakować żeby mi się zmieścił na dvd5, a później go nagrać jako obraz na płytę i jest to kopia zapasowa gry gran turismo 4 która ma duży rozmiar i nagrywam ją bo oryginał mi się gdzieś zagubił.

Musisz ją rozpakować.

Nie kapuje…

Nie mam to normalnie rozpakowane tylko przedtem to spakowałem i mam rozpakowane i spakowane i muszę to rozpakowane spakować jako obraz i nagrać na dvd5 :slight_smile:

Uznajmy że tego spakowanego nie ma :slight_smile:

Wejdź w nero > nagraj dane (czy jakoś tak) > i tam wrzuć już wszystko rozpakowane.

Właśnie w tym problem że muszę to spakować bo mi się nie zmieści na dvd.

To jak w końcu: chcesz mieć na płycie archiwum (bo się nie zmieści) i nie umiesz go nagrać, czy też nie umiesz rozpakować?

PS. Zacznij używać przecinki, to znacznie zwiększa zrozumienie.

Mam folder z plikami i muszę te pliki spakować bo inaczej nie zmieściły by mi się na płytę następnie zrobić ze spakowanego pliku obraz płyty i nagrać go na dvd. Na pytanie po co mi obraz płyty odpowiadam że jest to gra na ps2 i musi mi jakoś odpalić na konsoli.

No to problem, bo konsola sama nie rozpakuje sobie archiwum. Jedyne rozwiązanie to DVD9

No więc, chcę zrobić to tak żeby po spakowaniu tych plików, ten spakowany już plik był jednocześnie spakowany i był obrazem płyty i po zamontowaniu go w virtualnym napędzie były w nim widoczne pliki które on w sobie ma.

Rozumie ktoś o co mi chodzi :slight_smile:

No nawet, gdyby coś takiego dało się zrobić (a wątpię), to odtworzył by to tylko PC, a nie PS2.

A może łatwiej: ile Ci miejsca na płycie brakuje? może usuń z tych plików część, która nie jest niezbędna.

Trzeba to zrobić tak:

Já ti můžu poradit jen takto.Stáhl jsem to,vypálil,jak píšou na tom fóru odkud pochází ty linky,v Ultra ISO 8.6 a jede to naprosto bez problémů.Jen vu některých videí je občas roztřepaný obraz,což je způsobeno nejspíš tím,že je to zkomprimované,aby se to vlezlo na DVD5.

Takže,zkus si to znovu vypálit pomocí programu Ultra ISO 8.6. jako PS2 DVD a neměl by být problém.

Nie wiem po jakiemu to jest ale tak trzeba zrobić i nie mogę usunąć żadnych plików bo to jest którą trzeba nagrać na dvd.

Złączono Posta : 28.03.2007 (Sro) 20:31

Teraz mam inny problem, bo nagrałem to przez Ultra ISO z rozszerzeniem ISZ (skompresowany obraz) ale gra nie chce odpalić na ps2 i zupełnie nie wiem co robić, takie pliki muszę nagrać jako ten obraz:

http://www.imagic.pl/public/pview/31372/DSC04513.JPG

Proszę Was poradźcie coś :slight_smile:

Co to za obraz płyty, proszę o wyjaśnienia na PW