Jak zrobic Płytke do przywrocenia kopii zapasowej?

Mam na dysku kopie systemu z najbardziej potrzebnymi programami ale raz niemam stacji dyskietek a dwa niewiem jak mam zrobic bootowalnego cd\dvd kopiia jest zrobiona ghostem(GHO) koleś w sklepie tam gdzie kupiłem kompa juz mi przywracał z płytki kilkadziesiat minut i było ok komp jak nowy.A trzecia sprawa niemam kasy na serwis u kolesia w sklepie.

W tym wypadku nic nie zrobisz,jak chcesz przywrócić system z tej kopii trzeba iść do sklepu.Potrzebny dysk startowy NG/program NG ten którym była robiona kopia systemu.

moge mieć ng tylko mi napiszcie jak a ty byś chciał notorycznie bulic typkowi w sklepie

Złączono Posta : 18.10.2006 (Sro) 18:13

mozna to zrobić NG ale ja niewiem jak i znajomi tez niewiedza a na necie głupoty pisza szukałem może zle ale szukałem i nic nieznalazłem ja wim ze szukanie nieboli ale czytanie do przez kilka dni pod rzad od wieczora do 4:00 rano boli uwierz mi

Musisz miec/zrobic dyskietkę bootowalną pod Ghostem i u kogoś zgrać ją na CD bootowalne tak żeby system Ghostowy odpalał się z CD (np. przez Nero). później to już sprawa prosta. Pomijając to, że program jest płatny i to, ze przeba się nim zapoznać.

Złączono Posta : 18.10.2006 (Sro) 18:17

Jakie szukanie - znasz ten program?? - nic wielkiego zrobic dyskietke.

kumpel to ma (NG 2003) niewiem skad ale wiem ze on niezna sie na nim i ja tez nie :frowning: ok mógł bys mi wysłać dokładny opis jak to zrobic albo linka do jakiejś strony czy cuś

Ja sam to robiłem - program ma chyba jedno okno na którym wybierasz rodzaj dyskietki która chcesz zrobić - już nie pamiętam - wiem, że nie było to trudne. pisz PW.