Jak zrobić podfolder w folderze?

(Core 2 Duo) #1

tak jak w temacie. mam problem ja to zrobic.

Złączono Posta : 11.12.2006 (Pon) 21:13

żebym miał takie coś jak ten pasek na góry a dokładnie chodzi mi o to żeby jak zrobię jakiś folder w tym folderze od tego paska to żeby się tak rozwijała nie żebym musiał go włączać

(Kobra10) #2

troszke jasniej...........

(Core 2 Duo) #3

no napisałem jasno!

(strażak) #4

Przepraszam, ale ja też nie wiem co chcesz zrobić...

(Core 2 Duo) #5

no że jak zrobie sobie taki pasek jak na screenie do góry http://img529.imageshack.us/my.php?imag ... k01kn9.jpg

to ze jak klikne na aplikacje to zeby się tak rozwiajły a nie otwierały w oknie.

(Szam1) #6

Złap jakis folder w łape "myszka/wskaźnikiem" i przenieś go na samą góre, jak najwyzej i upuść...pojawi sie takie cosik u gory...potem zostaje sobie opcje dopasowac i tyle...jak sobie nie poradzisz z opcjami to napisz my poprobojemy. :-o

(Core 2 Duo) #7

no włąsnie jest tak ze jak klikne to otwiera się folder a nie rozwija.

screen:

6a623cf53eb0af27.jpg

(Szam1) #8

no to wez klikniej na niego PPM (prawy przycisk myszy) pasek narzedzi i wybiez co tam chcesz i sprawdz...mi sie udalo odrazu efekt podobny do screena z 21.23h.

EDIT: Potem mozesz sobie te skroty poprzesowac odpowiednio do wymagań, gdyby jeszcze cos nie pasowalo to wybiez folder z wieloma plikami i zobacz efekt.

(Core 2 Duo) #9

ale jak ja tak robie to jest tak normalnie ze ten folder trzeba klknąć żeby się włączył a się nie rozwija:(

(Szam1) #10

:frowning: Sam poprobuj, kombinuj...

Zaznacz pare mozliwosci z paska narzedzi...a sam zobaczysz na czym to polega.

Wez folder z wieloma plikami/podfolderami...ja juz nie wiem jak Ci to wytlumaczyc...

(Core 2 Duo) #11

własnie podfolderami. jak zrobić te podfoldery w folderze?

Złączono Posta : 11.12.2006 (Pon) 22:11

dobra już sobie poradziłem. dzięki wszystkim za pomoc.

(Edlib) #12

jeśli chcemy, aby foldery rozwijały nam się z paska, mozemy użyć

Object Docka - wystarczy przytrzymać chwilę lewy przycisk na ikonce;

polecam object docka również ze względów estetycznych!