Jak zrobić rozwijane menu w css3 i html5 jaki kod?

<video controls autoplay>
<source src="movie.mp4" type="video/mp4">
<source src="movie.ogg" type="video/ogg">
Your browser does not support the video tag.
</video>

z tymi dwoma atrybutami powinno się automatycznie odtwarzać (dodatkowo pasek odtwarzacza widoczny po najechaniu na wideo), a tutaj działa ci autodtwarzanie: www.w3schools.com/tags/tryit.asp?filename=tryhtml5_video_autoplay?

Jak wideo było na serwerze to może jakiś błąd sieciowy, za wysoka jakość np. 2k/4k i twój internet nie daje rady buforować?

Ja mam ten film w folderze co mam pliki z moją stroną na pulpicie.I dalej nie chce się wczytać ten film

Ciekawe? :wink: Pewnie błędna ścieżka do pliku.

Spróbuj taki przykład po rozpakowaniu odtworzyć na komputerze:
strona.zip (320,0 KB)


Skan antywirusowy: www.metadefender.com/#!/results/

Twój plik działa a mój nie działa a próbowałem według twojego kodu i też utworzyłem folder multimedia może źle przekonwertowałem plik avi online na mp4.Oto linki do ifotos:

1 polubienie

Doszłem sam do błędu źle był przekonwertowany plik avi .A ściągłem program any audio converter i tam są rodzaje pliku do formatowania i gdzie pokazuje kod html i dałem go swojego i działał .A jak pod rozwijane menu dać np:
Zarabianie
Filmy-odnośnik do swojej strony html
Gry-Odnośnik do swojej strony html

I tylko można wstawiać pliki ogg i mpg a inne nie da rady jak avi czy xvid.

1 polubienie

To po części wina licencji na kodeki, więc części nie ma jak korporacja uzna że w przeglądarce jest on zbędny.[quote=“aktywny27, post:25, topic:527553, full:true”]

A jak pod rozwijane menu dać np:
Zarabianie
Filmy-odnośnik do swojej strony html
Gry-Odnośnik do swojej strony html

I tylko można wstawiać pliki ogg i mpg a inne nie da rady jak avi czy xvid.
[/quote]
http://cssdeck.com/labs/gomogd29 - w jakimś LI trzeba dodać kolejne UL jako kolejne wysuwane zagnieżdżone menu.

Dzięki i znów się udało a z filmem to zły format konwertowania zrobiłem.

A jak tło gradient i na tekst 3d w tym kodzie co zarabianie.Proszę o pomoc

https://www.google.pl/search?q=gradient+generator+css

enjoycss.com/gallery/text_effects/

Wklejam te kody do pliku z kodem css i nic nie wychodzi.

Bo widzisz, rzadko kiedy się zdarza żeby bezmyślne przepisywanie lub kopiowanie jednego rozwiązania do drugiego zadziałało. Jeśli już zadziała to zazwyczaj przypadkiem.

to jak to zrobić żeby te kody z generatora działały. Drugi plik css osobny ma być i podać lokalizację

Przeanalizować kod html/css i pozmieniać w css id / klasy / tagi pod siebie dostosować.
Czasem dany efekt może być za duży jak na dany element twojej strony i trzeba coś powiększyć czy zmniejszyć.

Jak zrobić gradient tła i tekst 3d

A jaki gradient tła i tekst3d

Nie dostałem odpowiedzi

Chcę od podstaw zrobić stronę z pomocą generatorka css3 i html5 z google i nie wychodzi a chcę zrobić po swojemu menu rozwijane i gradient i inne rzeczy i tworze osobno plik css3 i udostępniam ścieżkę i nic to nie daje i drugi plik zapisuje w html3.Proszę o pomoc

Twoim problemem jest brak wiedzy, w tym Ci nikt nie pomoże. Nie znam osobiście żadnego programu ani darmowego ani płatnego który pozwalałby wyklikać w miarę sensowne strony, a tym bardziej takie które potem można łatwo edytować.

Zakładam że masz burdel w kodzie, a kod html wygenerowany przez generator nie pasuje do żadnego z normalnych przykładów z internetu stąd Twoje problemy.

1 polubienie

A jak dodać do tła gradientu tekst,obrazek i jaki kod html5 i css3 bo próbuję z tych generatorów online i mi nie wychodzi proszę o pomoc

https://codepen.io/alexcarpenter/pen/LveDx

Przykład z obrazem i na nim gradient.

bez gradientu: z gradientem:
obraz obraz