Jak zrobić taki wygląd w Windows 7?

Witam. Zainstalowałem wczoraj Windowsa 7 , jak do tej pory zaskoczyl mnie pozytywnie tylko mam pytanie odnosnie wyglądu który widziałem kiedys na filmiku na Youtube jak wyglada ten system a to co mam zainstalowane. Otóż chciałbym sie dowiedziec jak zrobic zeby mieć cos takiego :

2.jpg

3.jpg

4.jpg

7.jpg

download.jpg

4.jpg

Czy potrzebny jest do tego jakis specjalny program czy tak bedzie wyglądał system dopiero jak ukaze sie oficjana premiera czyli w sierpinu tego roku?? Prosze o pomoc w tej sprawia,pozdrawiam

Wydaje mi się że odpowiedziałeś sobie na pytanie :wink:

Chyba nie ma żadnego programu który tak dokładnie pozmienia cały wygląd systemu więc trzeba czekać na finalną wersję :slight_smile:

To są mock-upy, raczej nie należy się spodziewać drastycznych zmian w stosunku do aktualnej testowej wersji Windows 7.

No to lipa :frowning: Myslałem ze jak zainstaluje tego Windowsa to bede mile zaskoczony oprawa graficzna, a tak to bardzo niczym sie nie rózni od Visty :wink: Szybkoscia napewno :smiley: :smiley:

Dodane 17.02.2009 (Wt) 23:22

Juz mam odpowiedz. Za wyglad takiego pulpitu odpowiada program CircleDock0.9.2Alpha8.2 jak ktoś chetny to moge go wrzucic w wersji PL , polecam - całkiem fajny programik :smiley: