Jak zrobić takową stronę (skrypt)

Jaki skrypt itp. będzie stronę, która bedzie sprawdzać automatycznie logi (jak ta niedawno wprowadzona),

jednak będzie dostosowanan do polskich warunków (język, procesy polskich programów itp.)

Proszę o szczegółową pomoc.

Zrobić nie jest łatwo… :?

…poza tym, wymagał by naprawdę wieeelkiej bazy danych o wszystkich

“dobrych” jak i nieporządanych plikach (tych systemowych, driverach jak i zwykłego softu), kontrolkach ActiveX, skryptach etc.

Musiał by rozpoznawać wszystkie pliki systemowe Win9X, ME, NT, XP, 2K,…

Heh… roboty a roboty… :smiley:

BTW

Ciągle powstają nowe programy, wirusy, trojany i inne takie… - a to by wymagało częstego update’a.

Musiałaby pracować naprawdę spora ekipa. Coś w stylu phpBB :smiley:

Oto się nie martw…

Chodzi mi głównie o skrypt …

Cienko z tym by było :smiley:

Ten skrypt został napisany specjalnie pod wymogi strony o której wspominasz. :smiley:

Heh… no widzisz Shark , wcześniej się nie rozpisywałem, bo mozna by wiele na ten temat napisać…

Ale nie spotkałem gotowego skryptu… -gdyby takowy istniał, było by zapewne o wiele więcej takich stronek ze skanerami…

Więc znaczy to, że skrypt trza samemu wyskrobać (albo napisać do gościa który już coś podobnego zrobił)… a zabawy jest tu naprawdę sporo…

Jeżeli więc znasz się na PHP, to siadaj i kombinuj …my możemy doradzić co i jak… ale chyba nie liczysz, ze ktoś ci takie coś za free napisze ? :wink:

BTW

Jak już byś chciał porządny analizator zrobić, to tylko w stylu antywirusowego skanera online… - domyśl się dlaczego…