Jak zrobić takową stronę (skrypt)

(Dragonlnx) #1

Jaki skrypt itp. będzie stronę, która bedzie sprawdzać automatycznie logi (jak ta niedawno wprowadzona),

jednak będzie dostosowanan do polskich warunków (język, procesy polskich programów itp.)

8) 8)

Proszę o szczegółową pomoc.

(adpawl) #2

Zrobić nie jest łatwo... :?

...poza tym, wymagał by naprawdę wieeelkiej bazy danych o wszystkich

"dobrych" jak i nieporządanych plikach (tych systemowych, driverach jak i zwykłego softu), kontrolkach ActiveX, skryptach etc.

Musiał by rozpoznawać wszystkie pliki systemowe Win9X, ME, NT, XP, 2K,...

Heh... roboty a roboty.... :smiley:

BTW

Ciągle powstają nowe programy, wirusy, trojany i inne takie... - a to by wymagało częstego update'a.

(3dm Racek) #3

Musiałaby pracować naprawdę spora ekipa. Coś w stylu phpBB :smiley:

(Dragonlnx) #4

Oto się nie martw...

Chodzi mi głównie o skrypt ...

(3dm Racek) #5

Cienko z tym by było :smiley:

(lazikar) #6

Ten skrypt został napisany specjalnie pod wymogi strony o której wspominasz. :smiley:

(adpawl) #7

Heh... no widzisz Shark , wcześniej się nie rozpisywałem, bo mozna by wiele na ten temat napisać...

Ale nie spotkałem gotowego skryptu... -gdyby takowy istniał, było by zapewne o wiele więcej takich stronek ze skanerami...

Więc znaczy to, że skrypt trza samemu wyskrobać (albo napisać do gościa który już coś podobnego zrobił)... a zabawy jest tu naprawdę sporo...

Jeżeli więc znasz się na PHP, to siadaj i kombinuj ...my możemy doradzić co i jak... ale chyba nie liczysz, ze ktoś ci takie coś za free napisze ? :wink:

BTW

Jak już byś chciał porządny analizator zrobić, to tylko w stylu antywirusowego skanera online... - domyśl się dlaczego....