Jak zrobić wybieranie Stylu strony?


(m@teo) #1

Chciałbym zrobić abym mógł sobie wybierać styl w jaim chce strone oglądać! Chodzi mi o takei coś jak jest na dobreprogramy.pl że się wybiera Zielony itp Dokładnie o takei coś mi chodzi! Moze mi ktoś podac kod lub jakies informacje??


(Lisek) #2

Jeśli chodzi o informacje, to najprościej zapisać wybrany styl do cookies i problem rozwiązany. Potem zależnie od tego jakie "ciastko" ma dany user, taki styl mu wyświetlasz.

P.S.

M@teo czy Ty się kiedyś znajdziesz/spróbujesz coś sam?

Czytam te wszystkie posty i ciągle ze wszystkimi pierdołami zwracasz się o gotowe rozwiązania. Jak tak będziesz robił, to do końca życia niczego się nie nauczysz.

Ja jestem chętny aby Ci w tym pomagać, ale proszę, trochę własnej inwencji... Zdecydowanie więcej osób chętnie Ci pomoże, jeśli będziesz pisał z konkretnymi problemami, czyli zrobiłeś taki to a taki system do zmiany koloru strony, tylko coś nie do końca działa. Zobaczysz, wtedy zdecydowanie więcej osób będzie chętnych do pomocy. Pytaniami o gotowce tylko mnie osobiście zniechęcasz...


(m@teo) #3

Dobra problem rozwiązałem! :stuck_out_tongue:

A jeszcze jedno! JAk wstawiać favikony? Gdzie się to robo bo nie mam zielonego pojęcia!


(Lisek) #4

Prosiłem chociaż o troszeczkę własnej inicjatywy, no i lipa :frowning:

GOOGLE -> wpisałem "favicon" -> pierwsza strona na liście wyników

http://www.favicon.ehumor.pl/

Czas operacji 5 sekund... Czyli szybciej niż oczekiwanie na odpowiedź.


(lazikar) #5

Co wiecej Lisku można było użyć szukajki forum. No ale kolega widocznie woli podane na tacy.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=30206

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=219547

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=28271


(Lisek) #6

Generalnie nie mam nic przeciwko pytaniom, ale ich ilość, biorąc pod uwagę, że odpowiedź można znaleźć w kilka sekund, mnie przeraża.

Przekopując przeróżne fora, coraz cześciej można natrafić, nie na konkretne, ciekawe pytania z rzeczywistymi problemami ale takie, które pokazują, że pytającemu nawet się nie chce poszukać, samemu spróbować, pogłówkować, tylko... ah...

Dlatego zawsze będę zwolennikiem grup dyskusyjnych, gdzie od zawsze była zasada, że żeby dostać odpowiedź, trzeba najpierw samemu się wykazać, pokazać innym, że się próbowało szukać rozwiązania ale jednak coś nie wychodzi.

Przede wszystkim samodzielność a dopiero potem szukanie pomocy.

P.S. M@teo nie bierz tego jako atak personalny na swoją osobę. To są po prostu moje ogólne spostrzeżenia...