Jak zrobić "wyjątki" blokowanych stron z rekl. w Ad Muncher

Dobra większość problemów była tutaj rozwiązana to i ten mam nadzieję też, chociaż bardzo mały ale ważny trochę,

chodzi o to, że mam program Ad Muncher, wchodzę sobie na taką wrzutę i np chcę zobaczyć filmik albo mp3 posłuchać

i tu się pojawia problem filmiku nie mogę obejrzeć bo ma tak jakby obramowanie które jest reklamą i Ad Muncher wykrywa to jako reklamę

i blokuje, to samo z mp3 player jest właśnie z reklamą np sieci komórkowej i też blokuje mi playera, i teraz moje pytanie, jak w Ad Muncherze

zrobić coś takiego jak wyjątek dla strony, żeby tylko na niej nie filtrował tych reklam. Napiszcie mi tak trochę krok po kroku bo jakoś nie mogę

do tego dojść :o

Z góry dzięki

Mike189 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

W “keyword” wpisz adres który cię interesuje ,a w “filter category” jak na obrazku.

Obrazek2-4.jpg

no niestety zrobiłem tak jak mówiłeś i dalej mi filtruje reklamy,

dobra rozwiązałem trochę mnie naprowadziłeś, wystarczy że zamiast adresu strony wpiszemy po prostu np. wrzuta i dalej tak jak napisał kolega wyżej