Jak zrobić żeby płytka z Vistą bootowała?

Witam.

Mam taki problem. Dziewczyna ma laptopa i na dysku systemowym ma sterowniki oraz pliki instalacyjne Visty ( screen plików: http://img31.imageshack.us/i/vistay.jpg/ ). Chciałem jej zreinstalować system, ale gdy wrzucam pliki z tego katalogu do Ashampoo tak jak bym nagrywał normalne pliki to w windowsie odpala instalator, natomiast nie chce odpalać podczas uruchamiania systemu mimo, iż ustawiłem w biosie aby bootowało z płyty a nie hdd. Mógłby mi ktoś pomóc jak zrobić aby bootowała płytka podczas rozruchu kompa?

Aha takie małe info nie wiem czy przydatne, są to pliki Visty Home Basic.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, Mav.

Ale to są po prostu pliki instalacyjne? Płyta bootowalna musi być specjalnie spreparowana.

Tak to są pliki instalacyjne. I wypalam je na płycie tak jak każde inne pliki i mi nie bootuje ;/

Tylko, że ja nie mam tego w formacie *.iso. To są normalne pliki jakbym zgrał je z płyty i wrzucone do katalogu.

a dziewczyna nie ma oryginalnego nośnika ??

z niego jej przeinstaluj system.

Właśnie nie dostała go przy zakupie systemu. Nie ma partycji recovery ni nic, tylko te pliki na dysku posiada ale nie wiem jak je nagrać żeby bootowały ;/

te pliki zapewne są na osobnej partycji, i to jest właśnie partycja recovery, przy starcie powinien być komunikat aby przycisnąć jakiś klawisz aby uruchomić instalacje systemu bądź zgrać te pliki na nośnik.

te pliki są na partycji systemowej.