Jak zwiększyć prędkość w torrent ABC2.6.9

Mam problem .Ściągam plik torrentem 269 i pokazuje mi zę pozostało do końca ściągania ponad tydzień !!

witam,

to duzy plik,wiec sie nie dziw- musisz cierpliwie czekac.

rozumiem ale transfer wynosi około 2kB a ja mam neostrade 128

najlepiej idz do sklepu kup , legala i po krzyku :twisted:

jeszcze zapytam sie ile ma ten plik seedow i peerow?

zeby szybko sciagac musi miec duzo seedow.

gdzie to pisze:-) i co to są te seedy i peery

Skąd wiesz, że ściąga coś niezgodnego z prawem. Nie masz co pisać - nie pisz.

Seedy to osoby, które udostępniają Ci pełną część zasobu, który pobierasz. Peery udostępniają Ci tylko kawałek całęgo pliku.

michal.dep jeżeli ty chcesz na Neo128 ściągnąć plik, który waży 2,3GB to cię podziwiam… limitu ci na tydzień starczy :expressionless: :expressionless: :expressionless:

Plik 2,3GB przy dobrych lotach ściągnie Ci się w jakieś 4-5 dni przy włączonym komputerze cały czas.

czesc,

Podstawowe pojęcia:

Torrent, torrencik - potoczne określenie niewielkiego pliczku z rozszerzeniem *.torrent, zawierającego podstawowe informacje o ściąganym pliku; podwójne kliknięcie na niego uruchamia właściwy proces ściągania;

Download rate - prędkość z jaką ściągamy dany plik;

Upload rate - prędkość, z jaką udostępniamy innym ściągany/ściągnięty przez nas plik;

Tracker - komputer “nadzorca” czuwający nad prawidłowym przebiegiem całego procesu wymiany pliku; podłączenie do niego jest realizowane automatycznie przez każdego klienta BT i jest warunkiem koniecznym do ściągnięcia czegokolwiek;

Seed(s) - osoba(y) udostępniająca kompletny plik;

Peer(s) - osoba(y) udostępniająca plik niekompletny, ściągnięty częściowo.

dokladnie jest to mozliwe ale trzeba miec troche szczescia.

otworzyłem advance detalis i pisało

seedy 10(90)

peery14(450)

Przy takim łączu to nic dziwnego. Będzie ci długo sciągać. :?

moj kumepl tez ma ta neo i sciagal pewien pliczek 1.5g i jak wlaczyl wczoraj wieczorem to dzisiaj od rana bylo 37% :stuck_out_tongue: ! Dodam jeszcze, ze sciaga mu sie ok 8-16 kb/s !

jaki program był by naj odpowiedniejszy do ściągania takiego pliku

a znasz jakis np. program (legalny-dostepny w sieci) ktory wazy ponad 2GB ? :shock:

a po za tym po co mial by sciagac z ABC skoro to niby “legalne”?jak legalne niech poszuka na stronkach bedzie szlo mu szybciej :twisted:

Nie doszukuj się wszystkiego we wszystkim. Idąc Twoim rozumowaniem będziemy pytali każdego, który ma problem np. z Windows, czy jego kopia jest oryginalna.

co cię to obchodzi co kto ściąga :!: :!: :!: nie twój interes!! Sherlock Holmes się znalazł :hahaha:

Wszystko zależy jakie ma łącze i ile mega miał plik. Tak to sobie możesz mówic. :smiley:

Ja mam neo 128 ściągałem film który ma 760 mb przez niecałe 2 dni z prędkością 13-15 kb. Jak wiesz neostrada ma limity transferu może go już przekroczyłeś? Jeżeli tak to transfer spada. Możesz to sprawdzić wchodząc na stronę Tp.

Pozdro