Jak zwiększyć prędkość w torrent ABC2.6.9

(Power0077) #1

Mam problem .Ściągam plik torrentem 269 i pokazuje mi zę pozostało do końca ściągania ponad tydzień !!

(Tom) #2

witam,

to duzy plik,wiec sie nie dziw- musisz cierpliwie czekac.

(Power0077) #3

rozumiem ale transfer wynosi około 2kB a ja mam neostrade 128

(Harry666) #4

najlepiej idz do sklepu kup , legala i po krzyku :twisted:

(Tom) #5

jeszcze zapytam sie ile ma ten plik seedow i peerow?

zeby szybko sciagac musi miec duzo seedow.

(Power0077) #6

gdzie to pisze:-) i co to są te seedy i peery

(boczi) #7

Skąd wiesz, że ściąga coś niezgodnego z prawem. Nie masz co pisać - nie pisz.

Seedy to osoby, które udostępniają Ci pełną część zasobu, który pobierasz. Peery udostępniają Ci tylko kawałek całęgo pliku.

(Duch) #8

michal.dep jeżeli ty chcesz na Neo128 ściągnąć plik, który waży 2,3GB to cię podziwiam... limitu ci na tydzień starczy :expressionless: :expressionless: :expressionless:

(boczi) #9

Plik 2,3GB przy dobrych lotach ściągnie Ci się w jakieś 4-5 dni przy włączonym komputerze cały czas.

(Tom) #10

czesc,

Podstawowe pojęcia:

Torrent, torrencik - potoczne określenie niewielkiego pliczku z rozszerzeniem *.torrent, zawierającego podstawowe informacje o ściąganym pliku; podwójne kliknięcie na niego uruchamia właściwy proces ściągania;

Download rate - prędkość z jaką ściągamy dany plik;

Upload rate - prędkość, z jaką udostępniamy innym ściągany/ściągnięty przez nas plik;

Tracker - komputer "nadzorca" czuwający nad prawidłowym przebiegiem całego procesu wymiany pliku; podłączenie do niego jest realizowane automatycznie przez każdego klienta BT i jest warunkiem koniecznym do ściągnięcia czegokolwiek;

Seed(s) - osoba(y) udostępniająca kompletny plik;

Peer(s) - osoba(y) udostępniająca plik niekompletny, ściągnięty częściowo.

dokladnie jest to mozliwe ale trzeba miec troche szczescia.

(Power0077) #11

otworzyłem advance detalis i pisało

seedy 10(90)

peery14(450)

(lazikar) #12

Przy takim łączu to nic dziwnego. Będzie ci długo sciągać. :?

(Ppplesiu) #13

moj kumepl tez ma ta neo i sciagal pewien pliczek 1.5g i jak wlaczyl wczoraj wieczorem to dzisiaj od rana bylo 37% :stuck_out_tongue: ! Dodam jeszcze, ze sciaga mu sie ok 8-16 kb/s !

(Power0077) #14

jaki program był by naj odpowiedniejszy do ściągania takiego pliku

(Harry666) #15

a znasz jakis np. program (legalny-dostepny w sieci) ktory wazy ponad 2GB ? :shock:

a po za tym po co mial by sciagac z ABC skoro to niby "legalne"?jak legalne niech poszuka na stronkach bedzie szlo mu szybciej :twisted:

(boczi) #16

Nie doszukuj się wszystkiego we wszystkim. Idąc Twoim rozumowaniem będziemy pytali każdego, który ma problem np. z Windows, czy jego kopia jest oryginalna.

(Duch) #17

co cię to obchodzi co kto ściąga :!: :!: :!: nie twój interes!! Sherlock Holmes się znalazł :hahaha:

(lazikar) #18

Wszystko zależy jakie ma łącze i ile mega miał plik. Tak to sobie możesz mówic. :smiley:

(Javorkw) #19

Ja mam neo 128 ściągałem film który ma 760 mb przez niecałe 2 dni z prędkością 13-15 kb. Jak wiesz neostrada ma limity transferu może go już przekroczyłeś? Jeżeli tak to transfer spada. Możesz to sprawdzić wchodząc na stronę Tp.

Pozdro