Jaka bezprzewodowa klawiatura

Jak w temacie, jakie są minusy tego typu klawiatur, czy występuje zauważalne opóźnienie ?

ja używam bezprzewodowej klawy od 5 lat i powiem szczerze ani razu nie żałowałem, że nie mam przewodowej

baterie do tej pory wymieniłem tylko raz, zasięg jest dobry, można sobie sterować kompem np. z kanapy

opóźnień ja osobiście nie widzę żadnych, być może one jakieś są ale mnie i tak nie przeszkadzają

Jeśli sprzęt jest sprawny, nie ma żadnych opóźnień. Tak więc bez obaw :wink:

a jaki model polecacie ? na co zwrócić uwagę kupując taką klawiaturę może jakieś szczególne funkcje lub inne rzeczy

A może byś podał ile możesz wydać na taką klawiaturę? Bo jeśli koszta nie grają żadnej roli to polecam :lol:

pięknie się prezentuje ale mój budźet to 200 zł, chcę jakąś niewielką możliwie bez klawiszy numerycznych

Jedyna bezprzewodówka, która przychodzi mi do głowy to Logitech Mediaboard cordless pro. Cena 185zł i 20zł przesyłka. Tak jak chciałeś nie ma klawiszy numerycznych, za to jest touchpad. :slight_smile: A może pomyślisz nad jakąś klawką przewodową? Tak w granicach 200-230zł masz np.:

MICROSOFT SIDEWINDER X6 z odłączaną częścią numeryczną.

Razer Lycosa

Logitech G15 - starsza, ale bardzo dobra klawiaturka

bardzo fajne te klawiaturki powyżej ale ze względów praktycznych chcę bezprzewodową,

Razer Lycosa jest wskazany czas opóźnienia, jaki on jest w klawiaturach bezprzewodowych

przeglądałem trochę allegro i znalazłem coś takiego http://www.allegro.pl/item492343754_log … 19_zl.html

co wy na to ?

warto kupować ?

nie warto. Jeśli masz 200zł na klawiaturę kup tą którą podałem wyżej za 185zł

możesz uzasadnić ?

wartość tej klawiatury to lekko licząc 500 pln

chodziło o “LOGITECH MEDIABOARD CORDLESS PRO BLUETOOTH” - 185zł

dao , czytaj ze zrozumieniem. :slight_smile: napisałem przecież, że za 185zł

wiem, wiem tyle że mi chodziło o tę klawiaturę zaproponowaną przeze mnie, jej wartość oczywiście nowej to ok 500 pln, teoretycznie zatem jest lepsza ale tylko teoretycznie, chciałbym zatem dowiedzieć się co w niej jest takiego że lepsza jest ta za 185 pln

Jak się wydaje na klawiaturę 2 stówki to nie może ona być zła, a jak się jeszcze zainwestuję w firmę Logitech to jest się pewnym, że wybór był w “dyche” :wink:

Ta klawiaturka ma niski profil i jest lekka co bardzo usprawni pracę jak będziesz jej używał. Ma bluetooth, programowalne klawisze multimedialne no i ten touchpad. :slight_smile: