Jaką drukarkę atramentową od HP polecacie?

Muszę kupić natychmiast drukarkę do pracy. Mam pół litra tuszu do HP z poprzedniej drukarki, więc chciałbym raczej kupić sprzęt tej firmy. Używać jej będę do drukowania faktur (kilka dziennie), naklejek adresowych i tym podobnych prac biurowych. Jaki model polecacie? Czy np. kupienie drukarki HP Deskjet D1660 za 150zł ma sens?

Drukarka może mieć skaner, ale nie musi. Może być nawet zupełnie “czarno-biała”. Głównymi czynnikami są cena, bezawaryjność i koszt utrzymania.

Fajnie byłoby jakby dość cicho pracowała, bo zdarza mi się pracować wieczorami.

Bardzo bym prosił o szybką pomoc, bo potrzebuję jej na “już” do pracy.

Pozdrawiam

ja posiadam HP F2280 ma skaner i jak na razie jestem z niej zadowolony. możesz ją znaleźć w sklepach już od 180zł

Ja od 1,5 roku posiadam HP PhotoSmart D5360. To prawdziwy kombajn. Umożliwia drukowanie bezpośrednio z kart pamięci, gdyż ma wbudowany czytnik oraz wyświetlacz do podglądu, drukuje zdjęcia, nadruki na specjalne płyty CD/DVD i ma moduł dwustronnego druku. Wówczas za drukarkę zapłaciłem 365zł. Mogłem kupić z wbudowanym skanerem, ale nie chciałem bo te są słabe, typu CIS z podświetlaniem LED. Te skanery nadają się wyłącznie do skanowania dokumentów, nie widzą głębi i nie da się skanować filmów. Ale to tylko moje wymagania i większości osobom taki skaner wystarcza. Jedyna wada mojej drukarki, to że czasami zacina się podajnik, nawet to reklamowałem. Szybko przysłali mi nową, ale wiele nie pomogło. Na szczęście rzadko ostatnio to się dzieje. Kiedyś miałem HP DeskJet 5550, to była fajna drukarka, świetny design i nigdy nie było problemów z podajnikiem, ale po 5 latach zaczęło coś się psuć w mechanizmie, szkoda. Teraz na tej HP D5360 mogę prawie wszystko drukować :slight_smile:

drukujesz naklejki adresowe atramentem ? nie boisz się że nadrukowany adres się rozmaże ? szczególnie teraz w warunkach jesienno zimowych kiedy deszcz lub śnieg jest zjawiskiem niemal codziennym

skoro wystarczy ci drukarka czarno biała to na twoim miejscu zastanowiłbym się nad urządzeniem laserowym. np HP LaserJet 1022 (osobiście używam poprzedniego modelu HP LJ 1018 od paru lat i jestem zadowolony)