Jaką drukarke atramentową?

Witam! Jako ze malo znam sie na drukarkach, to mam do Was prośbę zebyscie mi doradzili jakąś do 350zł. Chciałbym aby ta drukarka łączyła w sobie cechy dobrej jakosci wydruków i nie była droga w eksploatacji.

ps. zastanawiałem sie nad Canonami z serii PIXMA, co o nich sądzicie?

wybierz taką drukarkę do której będą niedrogie materiały eksploatacyjne (tusze) te PIXMY są ok. dla niewymagającego użytkownika :slight_smile: ewentualnie coś HP

HP?? te badziewia? weź EPSONA

epsona ?? 2 złomy u mnie stoją epsona :smiley:

Weź HP. jeśli ci odpowiada to proponuje serie HP PSC. Epson też nie jest zły ale wymaga pracy w dobrych warunkach i oryginalnych materiałów eks. , a w HP można dolewać tuszu. Poza tym ja nie polecam drukarek atramentowych bo tusze wysychają i trzeba kupować nowe.(można je oczywiście oczyszczać ale to już nie to)

a co jest nie tak z canonami ? te pixmy są stosunkowo od nie dawna na rynku, a wiec i technologia w nich zastosowana powinna byc dosc swieża.

No więc powiem odnośnie Canonów.

Mam Canon Pixma MP160 [skaner, kopiarka, drukarka]. Jakość wydruku jak dla mnie bardzo dobra. Niezła wydajność [z 1 kartridża ~250 stron]

Tusze niestety oryginalne, nie spotkałem zamienników. Nie da sie ich raczej napełnić, bo drukarka nie łyka wyjętych tuszy spowrotem.

Najtańszy czarny jaki spotkałem PG-40 oryg. 57zł.

Kolor … coś z 70zł.

Polecam HP :slight_smile:

portagen

70zł kolorowy to jest to :mrgreen: do mojego starego lexmarka z11 kolorowy 200zł kosztuje :lol:

u mnie kolega zastanawia się czy kupować tusz czy nową drukarkę :lol:

ja też, szybkie, niezawodne i bdb jakość druku :wink:

wybieram jednak Pixme od Canona, tani tusz i ładny design tych drukarek zdecydowanie do mnie bardziej przemawia od tych nieuzasadnionych opinii w stylu " HP? te badziewia? weź EPSONA" :roll:

mozna zamknac temat :wink: