Jaką drukarke do 400zł. Co polecacie

(Donek90) #1

Hey

Nigdy wcześniej nie miałem drukarki i nie wiem jaką kupic pierwszą drukarke czy jakieś urządzenie. Chciałbym abyscie doradzili mi z własnego doswiatczenia jakąś drukarke. Moje wymagania to:

1. Cena do 400zł, ma byc nowa.

2. Tania w eksploatacji i utrzymaniu.

3. Dużo bym nie drukował głównie na czarno żadko w kolorze, ale czasami.

4. Czy wybrac jakieś urzadzenie wielofunkcyjne czy laserowa czy atramentowa zalerzy mi tez na tym zeby też na jakis dłuższy czas mi posłurzyła.

(Grzesiek1) #2

Jak nie zależy ci na jakości to mozesz Canona oczywiście jest minimalnie gorsza od HP a tusz jest tańszy, najlepiej jakąś atramentową poszuakaj

(Fąfel) #3

Ja mam od 5 lat atramentową HP DeskJet 840C :smiley: . Myślę że pod względem czarno-białym nieodbiega od nowoczesnego sprzętu, grafika jak standardowa atramentówka. Tydzien temu napelnialem tonery, więc jak dla mnie jest tania :stuck_out_tongue:

(Donek90) #4

Właśnie zalerzy mi na jakosci.

A mozecie podac jakies konkretne modele bo jestem zielony w sprawie drukarek.

A co sadzicie o urzadzeniu HP PSC 1430?

(JNJN) #5

No na to to trzeba trochę kasy.

Jak coś to np HP1510.

(aju) #6

Polecam albo ==> bardzo dobre drukarki :slight_smile:

(Kuba0725) #7

Ja polecam HP 1510 ponieważ sam ją uzywam, zapłaciłem za nią rok temu 389zł. Swietna jest tania w eksploatacji, tusz napełniałem juz 8 razy na jednym crtridgu (nie wiem czy dobrze napisałem). Niby pojeminiki 5ml ale i tak mozna wydrukowac na jednym 3 razy prace magisterską.:wink:

(aju) #8

Prawie :mrgreen: :

cartridg lub polska odmiana: kartridż

Napełnianie jest bardzo ważne lecz nie daje już takiego jakościowo wydruku jak na oryginalnym, nienapełnianym pojemniku

(Grzesiek1) #9

To KUP HP Photosmart 7760 sam mam, to dobra firma i professionalny model mozna do niej włożyć tusz fotograficzny tak jaki i papier w ogóle drukarka jest przystowsowana do robienia fotografi a kosztuje około 400zł razem z tuszami w komplecie (ma dodatkowo ekranik i czytnik kart pamięci )

(Leszczynek) #10

Jak inni polecam szczególnie HP PSC 1510. Sam jej używam, tusze zakupiłem w butlach, wychodzi bardzo tanio jak się uzupełnia, jakość bardzo dobra, cena także. Kupiłem ją (nówkę) na allegro na święta w grudniu i do tej pory żadnych problemów, a drukuję dużo. Polecam.

(Donek90) #11

Ale ja nie chce drukowac zdjęc bo od tego to fotograf jest, no może czasami:D ja chce teksty drukowac.

(aju) #12

Voldemord do drukowania tesktów to każda jest dobra :stuck_out_tongue:

Ale najbardziej zastanów się nad tymi co podałem ja i jnjn

(Donek90) #13

Chyba zdecyduje się na HP 1510 albo CANONA ip4200

(Bambo 5) #14

A ja polecam bardzo tania i bardzo dobra drukatka Epson Stylus C48

(Bażant) #15

Dobry wybór ja ją mam i zdjęcia są prawie jak z fotolabu (w tym przypadku prawie nie robi wielkiej różnicy :wink: ), tylko musi być firmowy papier canona ktory nie jest tani... Ale jeżeli o zdjęcia chodzi to jest fenomenalna :slight_smile: Ma bardzo duzo funk, może drukawać dwustronnie jest bardzo szybka tekst drukuje w oka mgnieniu, wogole szybko drukuje wszelkiego rodzaju rzeczy :wink: Ma 5 pojemnikow z tuszem z czego każdy z osobna kosztuje 45zl i jeden 52zl (wedlug komputronika więc napewno znajdziesz taniej link do zamiennikow)