Jaką drukarke do 400zł. Co polecacie

Hey

Nigdy wcześniej nie miałem drukarki i nie wiem jaką kupic pierwszą drukarke czy jakieś urządzenie. Chciałbym abyscie doradzili mi z własnego doswiatczenia jakąś drukarke. Moje wymagania to:

  1. Cena do 400zł, ma byc nowa.

  2. Tania w eksploatacji i utrzymaniu.

  3. Dużo bym nie drukował głównie na czarno żadko w kolorze, ale czasami.

  4. Czy wybrac jakieś urzadzenie wielofunkcyjne czy laserowa czy atramentowa zalerzy mi tez na tym zeby też na jakis dłuższy czas mi posłurzyła.

Jak nie zależy ci na jakości to mozesz Canona oczywiście jest minimalnie gorsza od HP a tusz jest tańszy, najlepiej jakąś atramentową poszuakaj

Ja mam od 5 lat atramentową HP DeskJet 840C :smiley: . Myślę że pod względem czarno-białym nieodbiega od nowoczesnego sprzętu, grafika jak standardowa atramentówka. Tydzien temu napelnialem tonery, więc jak dla mnie jest tania :stuck_out_tongue:

Właśnie zalerzy mi na jakosci.

A mozecie podac jakies konkretne modele bo jestem zielony w sprawie drukarek.

A co sadzicie o urzadzeniu HP PSC 1430?

No na to to trzeba trochę kasy.

Jak coś to np HP1510.

Polecam albo ==> bardzo dobre drukarki :slight_smile:

Ja polecam HP 1510 ponieważ sam ją uzywam, zapłaciłem za nią rok temu 389zł. Swietna jest tania w eksploatacji, tusz napełniałem juz 8 razy na jednym crtridgu (nie wiem czy dobrze napisałem). Niby pojeminiki 5ml ale i tak mozna wydrukowac na jednym 3 razy prace magisterską.:wink:

Prawie :mrgreen: :

cartridg lub polska odmiana: kartridż

Napełnianie jest bardzo ważne lecz nie daje już takiego jakościowo wydruku jak na oryginalnym, nienapełnianym pojemniku

To KUP HP Photosmart 7760 sam mam, to dobra firma i professionalny model mozna do niej włożyć tusz fotograficzny tak jaki i papier w ogóle drukarka jest przystowsowana do robienia fotografi a kosztuje około 400zł razem z tuszami w komplecie (ma dodatkowo ekranik i czytnik kart pamięci )

Jak inni polecam szczególnie HP PSC 1510. Sam jej używam, tusze zakupiłem w butlach, wychodzi bardzo tanio jak się uzupełnia, jakość bardzo dobra, cena także. Kupiłem ją (nówkę) na allegro na święta w grudniu i do tej pory żadnych problemów, a drukuję dużo. Polecam.

Ale ja nie chce drukowac zdjęc bo od tego to fotograf jest, no może czasami:D ja chce teksty drukowac.

Voldemord do drukowania tesktów to każda jest dobra :stuck_out_tongue:

Ale najbardziej zastanów się nad tymi co podałem ja i jnjn

Chyba zdecyduje się na HP 1510 albo CANONA ip4200

A ja polecam bardzo tania i bardzo dobra drukatka Epson Stylus C48

Dobry wybór ja ją mam i zdjęcia są prawie jak z fotolabu (w tym przypadku prawie nie robi wielkiej różnicy :wink: ), tylko musi być firmowy papier canona ktory nie jest tani… Ale jeżeli o zdjęcia chodzi to jest fenomenalna :slight_smile: Ma bardzo duzo funk, może drukawać dwustronnie jest bardzo szybka tekst drukuje w oka mgnieniu, wogole szybko drukuje wszelkiego rodzaju rzeczy :wink: Ma 5 pojemnikow z tuszem z czego każdy z osobna kosztuje 45zl i jeden 52zl (wedlug komputronika więc napewno znajdziesz taniej link do zamiennikow )