Jaką drukarkę polecacie !?

Witam, wcześniej męczyłem was o skaner TUTAJ, teraz natomiast chciałbym was pomęczyć o drukarkę :smiley:

A więc: jaka ma być moja wymarzona drukarka? (:P)

Otóż:

:ok: ma przede wszystkim drukować tekst w czarnym kolorze, a do tego czasem trochę fotek (czyli standardowe domowe użycie :slight_smile: )

:ok: drukowanie głównie w zwykłym formacie A4

:ok: ma nie być zbyt wielka, rozmiar zwykły

:ok: ładna :lol:

:ok: najlepiej dobrej firmy, nie żaden tani szmelc

:ok: łatwa w obsłudze (jeśli by w ogóle zawierała jakiekolwiek przyciski poza włącz/wyłącz, wypluj kartkę i przestań drukować :D)

:ok: przystępna cena :wink: (trudno mi powiedzieć ile, bo kompletnie nie wiem ile takowa drukarka by kosztowała…)

Pozdrawiam i liczę na pomoc :slight_smile:

Canon PIXMA iP4000 Jedna z najlepszych drukarek atramentowych na Polskim rynku, zresztą poczytaj komenty :slight_smile:

Bażant przecież ten model Canona co podałeś to jest drukarka ciężka (prawie 7kilo) i duża, a Jemu chodzi o małą.

Jeśli coś z modeli Canona to wydaje mi się że najlepiej tą:

Pixma 2200

lub ewentualnie ten model:

Pixma 2000

Tyle że z tego, co czytam jest to drukarka przeznaczona głównie dla osób drukujących zdjęcia z aparatów cyfrowych. ;]

Edit: fakt, 7 kg to niezłe krówsko, ale masa nie jest najważniejsza :slight_smile:

No to pomyśl jakie z tego będą wydruki czarno białe :smiley:

Co ty chcesz ją nosić :? Przecież ona ma drukować :stuck_out_tongue:

W sumie racja. Masa najmniej się liczy. :slight_smile:

No ta jest świetna! Nie dość, że piękna to ma świetne oceny i dobre opinie. Czytałem, że jedynym mankamentem jest tusz, który często trzeba wymieniać, no ale podobno jest tak tani, że wychodzi ekonomiczniej niż pojemne tusze HP. :smiley: Jeśli żadna inna mnie nie przekona to chyba wybiorę właśnie tę… Dzięki Greentel :wink:

Jeszcze jakieś propozycje :?:

Ja bardziej polecam ip4200 :slight_smile: Tańsza i ma lepsze parametry :slight_smile:

http://www.centrumdruku.com.pl/drukarki … idogolna=3

A czym dokładniej różni się ip4200 od iP4000 ?

Uznałem że jeśli ktoś chce małą drukarkę to powinna być też w miarę lekka :slight_smile: .

DuzzY skoro wcześniej pytałeś również o skaner to może dobrym wyborem dla Ciebie byłoby jakieś urządzenie wielofunkcyjne? Np. coś takiego:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12203

Poszukaj na stronie np. komputronika i poczytaj opinie. Zobaczysz też sobie ogólnie ceny.

Hmm… bardzo ciekawa propozycja :smiley: Musze przejrzeć te wielofunkcyjne drukary…

Nie polecam użądzeń wielofunkcyjnych, z doświadczenia wiem, że są awarayjne i często się wieszają. Nalepiej określa to, to przysłowie-> “co jest do wszystkiego to jest do niczego” :slight_smile: Dlatego lepszym rozwiązaniem będzie kupno i drukarki i skanera osobno :wink: