Jaką drukarkę wybrać?

Witam wszystkich forumowiczów. Proszę Was o pomoc w znalezieniu drukarki ponieważ moja CANON MP160 zaczęła podwaja i przycina niektóre wersy. Szukam drukarki 3 funkcyjnej (skaner drukarka kopiarka), która będzie miała tanie oraz wydajne pojemniki z tuszem. Cena, w której chciałbym się zmieści to 350zł, co znacznie zawęża wybór.

Proszę o propozycje.

Mogę Ci polecić Brother DCP-J125 jak dla mnie wspaniałe urządzenie :3 tusz na 300str za 25zł to chyba dość wydajne rozwiązanie :> Poza tym drukarka działa sprawnie, wmiarę cicho i dba o to aby twój tusz nie zasechł :3 Pozdrawiam

Ewentualnie jeżeli chcesz wersję z WIFI to polecam DCP-J315W. A co do tuszy, to komplet zamienników za ok 8 zł. Mam tą drukarkę już 2 lata i sprawuje się świetnie. :slight_smile: a tak jak wyżej kolega polecił, to tusz oryginalny 25 zł, także też cena całkiem spoko :wink:

HP nie kupuj - bardzo drogie tusze, a jak kupisz zamienniki to tracisz gwarancje…

Polecam Ci prawie wszystkie epsony tusz 2zł szt.Używaną w bdb stanie możesz kupić do 100zł

activejet zwraca pieniadze za naprawe w przypadku gdy ich tusze są przyczyna awarii drukarki

Potwierdzam teter123,w Activejet nie tylko załatwiają reklamacje “od ręki” ale przede wszystkim posiadają szeroki asortyment tuszy oryginalnych jak i zamienników i nie tylko !!

uzytkownik activejet reklamuje swoja marke i smiem sie z nim nie zgodzic [-X . Tusze sa niedrogie tylko jedyne 84PLN? czyli 1/3 ceny drukarki :o i tylko nie napisal ile na tych niedrogich tuszach da sie wydrukowac i jaki bedzie koszt wydruku strony! Owszem pewnie da sie je jakos napelnic tylko ze taki wklad ze zintegrowana glowica mozna zregenerowac jakies max 4-7razy i co kolo 1-1.5roku trzeba taki tusz wymienic bo po pewnym czasie gabka wewnatrz przestaje przyjmowac atrament (przerabialem juz to). W tym momencie jednymi z najtanszych w eksploatacji sa Brothery i Epsony. Do obu mozna kupic wklady napelnialne ktore nie maja wewnatrz gabki a chip o ile jest to da sie go zresetowac (Epson) wiec zostaje tylko dolewanie tuszu. Ja kupilem swoj zestaw na http://www.tonerek.pl , tusz nie zasycha bo maja dobrej jakosci ze stanow i wydruki lepsze niz jakis chinskich niewiadomego pochodzenia z allegro (nota bene activejet tez robiony w chinach jak wszystko juz teraz). Mnie koszt pelnego kartridza wychodzi jakies 1PLN :smiley: i za taka cene 84pln jak podal poprzednik to mam caly system i duuuzo atramentu