Jaką drukarkę wybrać?

Witam, i ja postanowiłam podczepić się pod temat. Również szukam drukarki (atramentowej) ze skanerem i ksero. Oczywiście mam problem jakiej firmy produkt wybrać. Zależy mi na taniej eksploatacji i dobrej jakości wydruku. Dużo osób poleca firmę Brother, lecz miałam dwie ich drukarki i w obydwu po 2 latach gwarancji padły głowice, więc drukarki do wymiany. Na Epsona raczej się nie zdecyduję, bo słyszałam, że nie działa w nich skaner gdy skończy się tusz, a ze skanera korzystam dość często. HP z kolei mają drogie tusze i tylko rok gwarancji. Canony podobno wolno drukują… Zatem pytam, czy ktoś jest w stanie mi polecić coś dobrego (jak tak to co) i ewentualnie sprostować zasłyszane opinie? :slight_smile:

To sprawdź sobie ceny i wydajność tuszy 655. Nie ma chyba w tej chwili tańszego eksploatacyjnie rozwiązania do domu (tak, wiem, Brother i zamienniki, bla, bla, bla, tylko że ja zamienników nie uznaję).

Ja nie będę przekonywał,napiszę tylko że na HP Photosmart B110 porównałem oryginalne tusze z zamiennikami ,wydrukowałem to samo zdjęcie na oryginałach i potem na zamiennikach i oba zdjęcia wyglądały identycznie,nie dało się rozpoznać które było drukowane z oryginału a które z zamiennika.

Zamienniki które ja używam link -> TUSZE HP364XL po 2,80 zł sztuka.

Co do samej drukarki,a raczej urządzenia wielofunkcyjnego to mogę powiedzieć że jakość wydruku jest bardzo dobra,tusze w miarę wydajne,

scaner/kopiarka działa bardzo dobrze i co dla mnie jest ważne posiada WIFI.Działam na niej od marca 2011r. i zero problemów.

Zobacz te wątki:

pomoc-wybraniu-urzadzenia-wielofunkcyjnego-domu-t530253.html?hilit=drukarka

wybor-urzadzenia-wielofunkcyjnego-t521933.html?hilit=drukarka