Jaką edycję pakietu Office postawić na Windows 7?

(H@wkeye) #1

Witam. Chciałbym zapytać jaką nieodpłatną najlepiej wersję pakietu Office mogę zainstalować na swojej nowej Siódemce HE 64-bit ?

Szukałem troszeczkę w witrynie Microsoftu, ale wygląda mi na to, że to pakiet odpłatny ?

Chodziłoby mi o coś z M$, chyba że są inne darmowe ? Chciałbym tam mieć swój domyślnego klienta poczty, itd.

Nie wiem, w Windows 7 to wszystko wygląda chyba trochę inaczej niż w poprzednich edycjach ?

Również nie bardzo się orientuję, którą najlepiej edycję tego pakietu pobrać, czy MS Office 2013 czy Office 365 - zależałoby mi na tej najnowszej, ale nie wiem która będzie odpowiednia ?

Proszę o porady. Dziękuję.

(kp1971) #2

Darmowy Microsoft Office jest tylko taki: https://office.com/start/default.aspx

(Pangrys) #3

Nie ma darmowej wersji MS Office, którą można zainstalować na komputerze :slight_smile: Jeśli chcesz darmowy pakiet biurowy to polecam LibreOffice i OpenOffice.

Jako klienta poczty dla Windows polecam Mozilla Thunderbird bądź pocztę z pakietu Windows Live.

(Bogdan_G) #4

Gdy miałem problemy z wordem and student, zainstalowałem apache open office. Miał wszystko potrzebne, czyli możliwość zapisu w .doc, rtf i tak dalej. Najlepiej pobrać ze strony producenta.