Jaka grafika do podłaczenia PC z Telewizorem 32''

Witam,

Chcę teraz kupić jakiś tani komputer, który będzie można podłaczyć do telewizora kineskopowego CRT Panasonic 32" Panoramiczny. Tak aby była możliwość oglądania filmów, czy przeglądania internetu. Zastanawiam się czy wystarczy każda karta graficzna, która tylko posiada wyjście S-Video. Nie mam sporych wymagań ale chciałbym, aby jakość obrazu na telewizorze była znośna. Dodam jeszcze, że telewizor posiada wejście S-Video wiec nie będę stosował żadnych przejściówek, które mogłyby pogorszyć jakość obrazu. Czy wystarczy np. taka karta graficzna: Geforce 2 MX 400 64 mb z tv-out??

Bardzo proszę o radę :wink:

Tak, ta karta wystarczy. Jesteś pewien, że chcesz przeglądać internet w rozdzielczości 640x480?

A dlaczego w rozdzielczości 640x480?

Nie można ustawić wyższej rozdzielczości :?:

U mnie na telewizorze 21’’ max rozdzielczość to chyba 1024x768. Nie wiem jak w 32’’ ale dobrej jakości nie masz się co spodziewać. Do oglądania filmów - tak, do przeglądanie internetu - nie.

A lepsza karta graficzna pomoże w uzyskaniu wyższej rozdzielczości :?:

Tylko jeśli telewizor obsługuje taką rozdzielczość. Piszesz, że masz telewizor kineskopowy, a z tego co wiem to takie telewizory mają rozdzielczość 720x576. Najbliższa standardowa rozdzielczość do ustawienia w komputerze to 640x480.