Jaka grafika?

Mam pytanie. Chce zmienić kartę grafiki. Chodzi mi o kartę na agp. Co polecacie ?

Mój konfig to amd athlon 3200+ 512 mb ram ati 9600 pro 256 mb

ile masz kasy na grafe?

Najlepiej, znanego artysty i cenna.

Proszę nazwać temat konkretnie.

ja Ci polecam tą oto kartę http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/141716

i nic innego lepszego nie warto pakować do obecnego twojego sprzętu.

jaki to jest Athlon konkretnie jakis Sempron czy Athlon 64 3200.

:roll: widziałeś kiedyś procesor Athlon Sempron ? Jak coś to AMD Athlon i AMD Sempron

nie czepiaj się takich ■■■■■ół, wszyscy wiedzą o co chodzi.

To ty się czepiasz KabutO…skoro napisał, że Athlon, to możesz się najwyżej spytać czy jednordzeniowy czy dwurdzeniowy (3200+ jest 1-rdzeniowy)…Athlon i Sempron to dwie różne rodziny proców…

klik9 już tobie coś napisałem w innym poście na temat czepiania także odsyłam tam. to że są to odrębne rodziny procesorów to ja wiem od 7 lat. To że napisał Athlon wcale nie oznacza że jest to Athlon końcówkę oznaczenia 3200 miały zdaje sie też Semprony. najlepiej jak zapoda ekran z CPU-Z.

■■■■… i na co? Wyraźnie zapodał, że to Athlon. Bierz tego GF 7300GT DDR3 albo GF 6800XT lub też Radeona 9800PRO.

■■■■… i na co? nie wiesz to ja niemam pytań twój tekast świadczy o tobie

Radeona 9800PRO. -śmiech na sali jeżeli już 7300GT Sonic,

7300gt? lol… jeżeli już to 6800GS lub 6800GT… lepszy od tego wybrakowanego 7300gt…

Tak czy inaczej nie będzie żadnego kosmosu, kompa przydało by się zmienić. Jednak jeśli nie masz nic w planach i nie oszczędzasz kasy na kompa to możesz wziąć to co radzi klopas , . 7300GT DDR3 też będzie dobry.

@KabutO - nie musisz się tak denerwować, po prostu nie zauważyłeś, że napisał Athlon…ale chyba twoja duma ci nie pozwala przyznać się do błędu…

@temat - tak jak poprzednicy polecam 7300GT albo nawet 7600GS DDR3 od Galaxy z Zalmanem jak na allegro czy gdzieś upolujesz…

nVidia 6800