Jaka grafika?

witam mam karte ge force nividia 8600 gts

wlasnie padla,musze kupic nowa

na co zwrocic uwage?

  1. Czy karta ma służyć do podstawowych prac czy do grania?

  2. Możesz ewentualnie podkusić się wybrać lepszy model niż 8600 GTS kwestia tylko jakiej mocy zasilacza dysponujesz?

  3. Zwracasz tez uwage na rodzaj chłodzenia (czy karta jest głośna lub cicha)

Ja bym dodał jeszcze kilka innych pytań:

  1. W jakie gierki będziesz ewentualnie grać?

  2. W jakiej rozdzielczości będziesz grać?

  3. Jaki masz budżet na kartę?

agnieszkap , popraw tytuł tematu, używając przycisku EDYTUJ , tak aby mówił konkretnie o problemie.

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.

mam chlodzenie aktywne,w ogole nie gram,szukam karty do 100zl moze byc uzywka

A masz złącze agp czy pci-e?

pci-e

Przedstaw konfiguracje swojego kompa, może się okazać że masz zintegrowaną kartę z płytą a nawet o tym nie wiesz.

mam karte ge force nividia 8600 gts,chlodzenie aktywne

bylo osobne pudelko

hmm… raczej chodziło mi o kompletną konfigurację. Widzę że post został napisany przez dziewczynę, więc przypuśćmy że kierując się stereotypowym podejściem do sprawy załóżmy że na komputerach się nie znasz i to w twoim przypadku nie byłby żaden powód do kompleksu. Natomiast napisz kto w ogóle stwierdził że masz uszkodzoną kartę graficzną. A jeśli chodzi o podzespoły to możesz wyświetlić dane z menadżera urządzeń, lub zainstalować program diagnostyczny pokroju: aida personal lub cpu-z albo everest.

Dodane 24.09.2011 (So) 18:55

Napisz czy włącza Ci się komputer bo nie wiem na jakiej podstawie stwierdzone jest że masz uszkodzoną kartę. Sprawdz czy posiadasz drugie złacze jak od karty graficznej znajdujące się w pozycji pionowej z tyłu komputera na płycie głównej.