Jaka grafika?

(Reksiul) #1

Witam.

Chcę kupić jakąś grafike na nvidii pci-e 7900 i chyba gs bo z tego co slyszałem gt nie sa wcale szybsze ale za to droższe. Ale może sie myle.

Co polecicie? I co powiecie o 7950gt?

(JNJN) #2

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używaj polskich znaków,opcja zmień.JNJN

(Drojek15) #3

A wg mnie nie ma teraz sensu kupowanie tak drogiej karty graficznej. Wyszły już karty z DirectX 10.0 i lepiej zaczekać chwile i kupić taką a jeśli chcesz kupować już teraz to weź 7600GS od Galaxy z Zalmanem na pamięciach 1.2ns. Narazie wystarczy a reszte kasy głęboko zakop i zachowaj jak karty z DirectX 10.0 stanieją ^^

(Reksiul) #4

Wiem, myslałem o tym. W sumie mam mozliwość kupienia nowego GeForce 8800 GTS Asus 640MB TV & 2x DVI (PCI-E) za 1300 ale z drugiej strony 7950gt moge mieć za 600-700 pln zależnie od modelu.

Nie wiem czy 8800 jest mi potrzebna bo nie jestem nałogowym graczem ale znowu ta karta bedzie na długoooooo.

(Wigrus1) #5

ale one są w procesie wykonania 90nm, następne karty już mają być mniejsze i wydajniejsze zarazem,

jakim sposobem? :>

A z kupnem karty to tak jak pisze czaki1000 albo wstrzymanie się do nowego roku, coś tam ma wyjść nowego.

(Reksiul) #6

hehe, wszystko legalnie, z gwarancja. nie są kradzione.

W takim razie chyba sie jeszcze wstrzymam.

(McDracullo) #7

To załatw i mi.. :smiley:

Nie grasz w ogóle czy troche czasami pogrywasz? Jak ma byc na długo to poczekaj na te midle-endowe G80...