Jaką gre sobie sprawić?

Witam.

To tak mam do wydania 100zł

Komp złom ;P:

amd athlon 1.84 GHz 1gbram, gforce fx5200

Myślałem, nad CS 1.6, a cod2 co wybyście mi poradzili dodam, że gra koniecznie musi posiadać tryb multi. bardziej przepadam za fpp, fps.

gdyby nie sprzęt to The Orange Box :confused:

narazie zbieraj może na kompa a potem na gierki :wink:

Nowsze gry wymagają pixel shrader 3.0 więc odkładaj kasę na nowy sprzęt-nowości stanieją i będzie oki.

Ja dziś przechodząc w markecie kupiłem grę Dusk12 sugerując się opisem na pudełku - kurcze dawno nie miałem takiego gniota,czym prędzej odinstalowałem,na szczęście kosztował tylko(aż)19.90 #-o mogłem wybrać piwko :smiley: I jeszcze żeby było śmiesznie ta’‘gra’'zabezpieczona jest StarForce!!normalnie świat schodzi na psy ![-o<

Jeszcze zależy jakie gry preferujesz (strzelanki, strategie, wyścigi itd.)

Chyba zrobie tak jak mówice, przy moich kieszonkowych troche to zajmie ;/ już dawno miałem zacząć zbierać, ale zawsze jakoś mi się nie udawało tu jakaś gierka. Czy chęć wydania kasy na nic ;D.

I dobrze zrobisz, teraz pojawiają się coraz to lepsze gry, a sprzęt komputerowy tanieje i już nie trzeba mieć nie wiadomo jakiej kasy by posiadać bardzo dobry sprzęt. Oczywiście w Twoim przypadku wymiana obejmie całość. Jak będzie CI trochę brakowało, obczaj rynek sprzedaj tego blaszaka, pogadaj ze starszymi a na pewno coś wrzucą, no i jeszcze święta, więc proś o czeki lub potwierdzenia przelewów :smiley: