Jaka gry strategiczne?

w 2 zostało mi pare misji a 1 całą przeszłem

Najlepszą strategią jest REAL WAR polecam te gre dla ludz którzy lubią wojny o czasie realnym! !!

w pełni sie z toba zgadzam !!

Ostatnio gram w gre Warhammer 40000:Dawn of war. Równiez wypasiona gierka :wink:

Jak dla mnie to najlepszymi strategiami są: The Settlers III , Wiggles , Warcraft III :]

Jesli chodzi o strategie to dla mnie wypas sie gra w:

* ROME - Total War

* MEDIEVAL - Total War

* C & C Generals

* Cossacks - wszystkie czesci

* Age of Empires 2

POLECAM!!

Z deka roznorodnie ale przy tych spedzilem najwiecej czasu, a ostatnio dorwalem Anno 1503 ktore jest nawet spoko tylko szybko dosc sie nudzi, oraz zaczelem grac w SID MAIER’s Pirates myslac ze to bedzie cos lepszego a to nawet sie nie umywa do hiciarskich CORSAIRS :smiley: Oczywiscie to tylko moje zdanie 8) Pozdro dla wszystkich fanow Strategi! PS. Moze macie cos ciekawego i wartego uwagi do polecenia??

Tak bardzo lubie te gry. Szczególnie Settlersów

:smiley:

A pamieta ktos jeszcze kultowa pierwsza czesc The Settlers?? :slight_smile: Pierwszy raz w to gralem jeszcze na zabytkowej Amiga 600 :smiley: Najlepsza gra dziecinstwa! :smiley: Co do 3 to musze sie przyznac ze nie widzialem :frowning: W 4 sie popykalo sporo czasu! III jest lepsiejsza?? To nie wiem skad ale zdobede :twisted: Pozdro!

Najlepiej ze sklepu :wink:

Jak dla mnie Black & White

Według mnie Etherlords2~111111111 :lol:

Command & Conquer.

Wszystkie czesci. Tak dobrych strategii jest malo.

I od biedy Warcraft III :wink:

Dla mnie:

Heroes 3

AOE 2

Starcraft Broodwar i nie ma mocnych, prosta, nie trzeba sie dlugo meczyc z rozbudowa i wogole wypas gierka, na siec idealna. Potem red alert 2 no i moze stronghold albo twierdza.

Ja lubie Sudden Strike 2, to jest naprawde extra strategia, oprocz tego to heroes3…

“Roma total war” super gierka :smiley:

Według mnie EE i EE-2 :smiley:

popieram, właśnie wykończyłem Galów i kończe z Nubimiczyjkami, ale mam problem z Brytami - zerwali przymierze :slight_smile:

Earth 2150 and Emergency 2.

a czy przypadkiem to nie to samo ?! :stuck_out_tongue:

Moje strategie to:

Age of Empires II + Age of King

Red Alert 2

knights and merchants

Heroes III

Twierdza 1 i 2

StarCraft + Broodwar

Settlers III i V

Warcraft 2