Jaka jest najlepsza karta graficzna na złączu AGP?

hehehehehe, co ty za fora czytasz :-). nawet nomenklatura sugeruje iż 7600 jest wydajniejszy od 7300…

GF 7300GT na pamięciach DDR3 jest wydajniejszy od GF 7600GS na pamięciach DDR2, GF 7600GS na pamięciach DDR3 i GF 7600GT jest wydajniejszy od GF 7300GT.

Czyli inni sie myla i tyle…

Mam przed soba cennik ze sklepu w naszym miescie i nie moge znalezc 7600GS AGP DDR 3

sa tylko 7300GT

Chce tylko zeby mi w koncu Medal of Honor Airborne szedl i CRYSIS…

bo podczas instalacji medala wyskakuje blad “Twoja karta graficzna nie jest obslugiwana” :frowning:

A demko CRYSISA tak sie scinalo ze nie dalo sie w ogole grac… :frowning:

karty na AGP nie są już produkowane, poszukaj na allegro !!

Wlasnie chce zaczac od kupna nowej karty graficznej i pamieci RAM… pozniej zmienie reszte!

sprawdzam na allegro… jest tez inne rozwiazanie moze wymienie plyte glowna na wejscie PCI :slight_smile:

Jeżeli masz zamiar wymieniać wszystko to lepiej wymienić płytę bo karty na PCI-e są tańsze i łatwiej dostępne.

Chcesz wymieniać kompa za niedługo a pchasz się w AGP.

Mi na 7600GS spokojnie chodzi CrySis (na minimalnych ale chodzi) , już dawno gra skończona :mrgreen:

inwestowanie w agp nie ma sensu… najlepsza grafa na agp kosztuje ok. 500zł… a za tę cene masz dużo lepszego 8800gs…

polecam 6800 albo 7300 (tylko z ddr3)

wg. mnie najlepiej zainwestować w 7300GT Galaxy Zalman 1,4ns. za ~200zł więcej szkoda łożyć !!

http://allegro.pl/item316509028_galaxy_ … zy_ww.html

może bez chłodzenia zalman ale można zawsze wymienić :wink:

radek bezdyskusyjnie. A najlepiej zmień płytę:D

radek bezdyskusyjnie

klopas , ja wiem czy jest sens 208 grafa+ koszty przesyłki do tego ZALMAN 50zł + koszty.

Lepiej używaną za około 200zł

neoon , no comment. Wg. mnie to głupota dać ~450zł za x1950 na agp !!

jak się ma jakiegoś A64 Orleans wykręconego na 3Ghz, 2GB ramu i AGP to warto ale w innym przypadku to raczej nie :wink: