Jaka jest najlepsza marka tel. komórkowych?

jak w temacie.

Złączono Posta : 25.06.2006 (Nie) 16:24

Według mnie Nokia :D:D Mam Nokie 6822 i jestem strasznie zadowolony :wink: :wink:

Ja zagłosowałem na Sony E. ponieważ prawie wszyscy moi kumple mają i nie dość że nie narzekają, sam się wiele razy przekonałem że to dobra, i solidna firma. Pozatym te komórki rządzą jeśli chodzi o najnowsze technologie.

W ankiecie w tym temacie popatrz co ma najmniej głosów:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=45660

i będzie wszystko jasne ;]

Poza tym czemu w tym temacie w ankiecie nie dodałeś opcji głosowania innych dobrych marek np. Siemens ??

update:

Żeby nie było OTa to ja uważam, że najlepszą marką jest oczywiście Nokia. Telefony tej firmy są naprawdę bardzo dobre, a ostatnio wypuszcza ta firma telefony z naprawdę ciekawymi funkcjami np. z tego co pamiętam to Nokia N92 z modułem to oglądania TV (chyba HDTV).

Sony Ericsson!

Używam już chba 3 telefon tej firmy i jestem bardzo zadowolony!!

Sony Ericsson naturalnie. Używam już drugi model tego producenta. Kiedyś był SE T68i a teraz od ponad roku SE K500i. Kolejnym zakupem będzie również SE

Sony ericson, bo ma fajne funkcje, i jest najlepszy w aplikacjach

NOKIA za niezawodność.

to wypróbuj Nokię

LG bo robi dobre zdjęcia

Na pierwszym miejscu daje SE i nic złego o samsungu nie powiem fajne fony

zagłosowałem na Nokie ale dlaczego zabrakło siemensów??

spv : >

Motorola i Sony Ericsson.

Nokie są przereklamowane a szkoda :frowning:

Najlepsze to pojęcie względne. Dla mnie Sagem-chociażby ze względu na mocne baterie…

Czyli tak na prawdę nie da sie uzyskać odpowiedzi na pytanie, bo każdy ma swoje gusta, a i każdy telefon inny.

BenQ-Siemens