Jaka jest wasza opinia na temat Gateway'a i Radeon'a

Chce kupic Radeon HD 3870 512 MB 256 bit i Gateway’a 2185w lub Gateway’a 2275w.

Jak czytalem opinie ludzi na temat tych monitorow, to widac, ze to b. dobra firma ktora wykorzystuje matryce z LG i Samsunga.

Podobno do filmw HD. lepiej kupic Radeon’a … ja wole ogladac filmy niz grac w gry…

Jaka jest wasza opinia??

co do filmów… moja zintegrowana k.graf wystarczy :x

do do monitorów brałbym pierwszego… ale one są strasznie drogie… nie myślałeś o takim czymś ??

roznerski14 , jeśli chcesz oglądac filmy ,a w ogóle nie grac to wystarczy nawet taki 8500GT.

Ale zawsze tak mamy nie chcemy grać ,a gra jakaś nam się spodoba :slight_smile:

Co do grafiki to zamiast tego 3870 wziąść 88 GT od TwinTech’a :wink:

milan.torun , wiesz co piszesz?

roznerski14 , nie bierz tego LG’ka co podał kolega już lepiej brać Gateway’a 2185w lub jakiegoś Samsung’a

Łukasz14 wiesz że podwójnie piszesz ? :expressionless:

dlaczego ma nie brać LG < tańszy, lepszy kontrast :wink:

milan.torun , te kontrasty sa przekłamane…

Ten Geteway jest na matrycy Samsung’a ,a jak wiadomo samsung robi najlepsze matryce do LCD’ków (!)

Co tu porównywać S-PVA do TN’ki zastanów się.

Funkcje Gateway ma super , złącza i wszystko wydaje się byc fenomenalne. Sam zastanawiałem się czy jest to na prawdę tak świetny monitor , poczytałem i podobno nie jest tak różowo. Radze poszukać wypowiedzi na różnych forach.

Ale nie do filmów HD, do zwykłych filmów to zgadza się wystarczy.

Masz racje

http://www.znak.pl/index.php?text=607

Problem z Gateway-ami jest taki że to co jest na Allegro a nawet w sklepach to w głównej mierze monitory powystawowe. Mają one gwarancje nawet i 3 lata ale często są poobdzierane, porysowane w zastępczym opakowaniu.

Do filmów HD jak też do mniej wymagających gier dobrym wyborem będzie Radeon 3650.

NAPEWNO wezme Radeon HD 3870 …bo b. dobry do filmow HD…ale z grafika w systemie…np. zdjecia itp…bedzie GOOD… teraz monitor…kupuje Gateway 2185w NIE POWYSTAWOWY…tylko za 1229…nowke…3 lata gwarancji na sub i bad pixele…

jak mi nie starczy kasy …wezme ten Gateway z TN…

a CO JEST lepszy ten gateway 27… czy LG LCD W1952TQ-PF…??

W dniu 07.06.2008 , o godzinie 13:28 został dopisany post przez roznerski14

raczej ten 2275 w…

W dniu 07.06.2008 , o godzinie 13:29 został dopisany post przez roznerski14

raczej ten 2275 w…

w systemie i filmach HD między 3870 a 3450 na pewno różnicy nie będzie :slight_smile:

a monitor??

roznerski14 , bierz Gateway’a 2185w ale nie żadnego z wystawu tylko wprost z fabryki :wink:

Łukasz14 ,

To co ma pojechać do USA ?

ten temat zachęcił mnie do poczytania, i te Gateway to lipa… prawie wszystkie sztuki które trafiają do polski są jakieś wadliwe.

Zachęcam do poczytania (trochę inny model ale jeden pies)

http://forum.purepc.pl/temat/Monitory/G … 34/90.html

destroy , to miało być w przenośni, że ma brać wprost z fabryki :stuck_out_tongue:

to jaki model mi proponujecie…tylko nie od LG

przecie napisali :x

Te Gateway’e prócz matrycy to nic po za tym ciekawego, słabe wykonanie i są wadliwe. Lepiej brać coś od Samsunga, Iiyamy lub LG. A tak po za tym dlaczego nie chcesz LG?