Jaka jest zalecana roździelczość dla mojego monitora?

Wiecie, może jaka jest zalecana rozdzielczość dla monitora Philips 107T4 przy karcie graficznej Radeon 9550? i czy rozdzielczość wpływa jakoś na kartę graficzną że intensywniej pracuje szybciej się zużywa, lun na monitor że się szybciej zużywa. I jaką rozdzielczość zalecacie na ten monitor i szybkość odświeżania?

To jest monitor CRT ? Bo jakoś nie znalazłem specyfikacji żadnej ;]

Ale podejrzewam że tak.

Rozdzielczość to taka na jakiej Ci wygodnie pracować: na taki sprzęt myślę iż najlepiej 1024x768.

Odświeżanie na poziomie min. 75Hz (jeśli jest więcej to spróbuj, jeśli obraz dziwnie się zachowuje przy takim odświeżaniu to zmniejszaj stopniowo)

Nie wpływa to na żywotność zespołów.

Rozdzielczość max to 1024x768

Odświeżanie 85 Hz lub ja da radę ustaw 100.

Popraw błędy opcja zmień.

Karta da sobie radę,uważaj tylko aby nie wychodzić z parametrami wyświetlania i odświeżania poza zakres pracy monitora.

Tak monitor CRT. A na wyższą nie można?? Bo na takiej 1024x768 i 85 hz strasznie ikony są duże. A na 100 hz, da się ustawić. Czyli ma być tak jak napisał JNJN czy inaczej?

Jeśli da radę 100 Hz i wszystko działa poprawnie to śmiało zostaw taką szybkość odświeżania :wink:

Czyli 1024x 768 i 100Hz :slight_smile: I mówicie że nie wpływa to na zużycie podzespołów kompa?? No ok, dzięki. Spójrzcie na screeny. Bo to 100hz to jest przy odznaczeniu których monitor już podobno nie obsługuje dobrze się wyświetla obraz.

Przed odznaczeniem.

new2rc4.th.gif

I po.

new1dt6.th.gif