Jaka kamerka do laptopa?


(Lexan) #1

Jak w temacie szukam jakiejś fajnej kamerki do laptopa aby pogadać z siostrą z zagranicy. Kamerka musi mieć fajny obraz i niewielkie wymiary żeby nie zajmowała dużo miejsca ( z tego względu odpadają kamerki w kształcie kuli np. Logitechy), mocowana na LCD laptopa, no i żeby nie kosztowała fortuny. Co polecacie w dobrej jakości ale i cenie przystępnej?


(Frog) #2

Gdybyś podał górną granicę ceny byłoby łatwiej.

Fortuna jest pojęciem względnym..

Zerknij tutaj:

http://www.komputronik.pl/Kamery_intern ... ,id,45533/

http://www.komputronik.pl/Kamery_intern ... ,id,29433/


(Lexan) #3

myślałem o ok 50-60zł ; myślę że więcej kasy nie ma sensu bo sprzęcik będzie wykorzystywany 2-3 razy w tygodniu a znając moją siostrę to ona sobie kupi najtańszą kamerkę jaką znajdzie w Atenach. Rozważam nawet zakup kamerki używanej ale lepszejszej jakościowo...


(Biolmol) #4

Ja z PC-tem i laptopem używam Microsoft VX-1000. Super obraz, bardzo dobry dźwięk z wbudowanego mikrofonu. Jeżeli chodzi o gabaryty wcale nie przeszkadza to, że jest okrągła. Super leży na LCD i na znacznie cieńszym laptopie. Kamerki z mocowaniem ekstra do laptopów są udziwnione w ogóle nie praktyczne. rozdzielczość 640/480 jest wystarczająca, obraz odpowiednio ostry, super soft z różnymi efektami podczas rozmowy, na allegro kosztuje 50zł.