Jaka kart agraficzna do zestawu

Witam chciałbym sie dowiedzieć jak kart graficzna byłaby najodpowiedniejsza do zestawu: amd semptron 2000, geforce6100sm-m2 ( zintegrowana karta 64mb), , 2gb ddr2, w gry prawie nie gram zależy mi na dobrym oglądaniu filmów hd, dzieki za odp

Jedne z najlepszych swoich czasów i w ogóle najfaniejsze karty nVidii to 8600 i 8800. 8800 ma bardzo duże możliwości (np. Crysis na nim chodzi na wysokich detalach prawie bardzo dobrze). Ja osobiście mam 250GTS 512MB, ale tobie do oglądania filmów na pewno wystarczy 8600. Natomiast nie wiem jak to się ma do jakości, ale powinno styknąć bo 8600 to prawie to samo co 9600

dzieki zasilacz mam delty 350w

Crysis w full HD w DX10, AAx4, AFx8 i najwyższych detalach ma 16 FPS na 8800GT/GTX i 14 FPS na wersji GTS - faktycznie dobrze =D>

GTX 295 w takich konfiguracjach daje 51 FPS (co i tak nie jest zadowalające przy takim kosztownym zakupie). 2 lata temu ta karta była dobra w kategorii cena=wydajność - teraz, w ogólnych zestawieniach nie ma wiele wspólnego z wydajnością. No chyba, że są tacy co dalej grają w 1280x1024. Miałem edycję GT z bajerami od Gigabyte’a (chłodzenie Zalman, fabryczne oc etc.) - na tamte czasy bym polecił, ale czy teraz…

Do samych filmów HD faktycznie, 8600 będzie na styk - grunt, żeby obsługiwał technologię nVidia PureVideo. W innym przypadku za rendering filmów odpowiedzialny będzie procesor i karta nic Ci nie pomoże. A na jedno-rdzeniowcu oglądanie filmów w HD można sobie odpuścić… ![-o<