Jaka karta dźwiękowa

jaka jest różnica między Sound Blaster X-Fi a Sound Blaster Audigy a Sound Blaster Live, które z nich są najlepszym wyborem jeśli chodzi o cene i jakość, ma służyć zarówno do muzyki jak i gier

hmm w dzisiejszych czasach dodatkowa karta do kompa ;> ?

bardzo dobre są te wbudowane więc nie wiem jaki to ma sens, ale no cóż, nie każdy ma zestaw głośników za kilka tys. zł żeby usłyszeć różnice :stuck_out_tongue_winking_eye:

A jakie masz głośniki?

Jeśli jakieś słabe (typu Manta, od kina domowego itp.) to zainstaluj sobie:

SRS Audio Sandbox

Jeśli masz głośniki typu Ligitech X-540 to nic Ci to nie da bo ten sam efekt będziesz miał dzięki trybowi matrix.

między audigy 2/4 a xi fi raczej nie wielka, głównie to to że xi fi jest nowsza i ma jeszcze wsparcie techniczne od creative, nowe sterowniki na viste i 7 a do audigy oni to robą raczej nie chętnie. A live to już przeżytek troche, i lepiej na integrze jechać niż na live.

głośniki to mam media-tech dual bass 2.1, naprawde bardzo dobre głośniki, a płyte jak w opisie jest na niej jakiś standardowy realtek, myśle kupić jakąś karte gdyż kupiłem sobie kiedyś do starego kompa taką jakąś za 30 zł a różnica była kolosalna, na zintegrowaną to w zasacie nie narzekam ale chce sobie kupić w przyszłości jakieś porządne głośniki 5.1/7.1 z certyfikatem THX

Sprawdź jeszcze z tym programem jeśli jeszcze nie korzystałeś.