Jaka karta graficzna do 350zł?

Do tej pory mam GF 7600GT, ale chciałem sobie zmienić na coś lepszego, więc jaką kartę polecacie pod PCI-E do 350zł? Mój zasilacz to Colorsit 480W. Zastanawiałem się nad , podkręcał na pewno nie bd, bo nie umiem. Ale za kilka lat, kto wie, może jednak spróbuje.

Myślę że nie jest to najlepszy pomysł, proponował bym wziąć coś z Radeonów HD4650

9600gt / hd4670

To co w pierwszym poście jest dużo wydajniejsze od hd4650.

Jonek, nie doradzaj jesli nie jesteś pewny.

Nic innego bym nie brał tylko właśnie tą co zaproponowałeś w 1-szym poście. Trafiłeś w samo sedno 8)

Heh, myślałem że to podobna wydajność :smiley:

…również polecam MSI GF 9600GT 512MB DDR3 OC!!

przed taka zmiana przede wszystkim zmien zasilacz :slight_smile:

Zasilacz jest za słaby? Zdaje mi się że 480W powinno wystarczyć…

Może sobie pisać, a dostarczać inaczej , zależy od firmy.

Zależy jeszcze jakiej marki

Podaj resztę podzespołów - ale tak czy inaczej na Twoim miejscu zasilacz bym zmienił, bo opinie o nim może nie są tak drastyczne jak o Codegenie, ale dużo im nie brakuje…

jak dla mnie gf 9600gt to rewelacyjna karta :smiley:

AMD Athlon 64 3200+

Gigabye GA-M55S-S3

(Leadtek WinFast) GeForce 7600GT 256MB DDR3/128it

Seagate SATAII 320GB ST332602

2x 512MB Kingston DDR2 667Mhz CL5

1GB Kingston DDR2 800Mhz CL6

Dobrze wiem że zasilacz nie jest zbytnio dobrej i lubianej firmy, ale nie stać mnie jeszcze na nowy zasilacz…

Czy wydatek 75 zł na Modecom MC 400W to drogo?

To bardzo duża suma, przeznaczenie jej na zasilacz spowoduje natychmiastowe zbankrutowanie :rotfl2:

No ten sprzęt co masz nie ciągnie dużo prądu - ja bym na tym zasilaczu podpiął GFa 9600GT :slight_smile:

Tak 70zł nic się nie stanie! Ale jeżeli nie zauważyłeś to ten Modecom ma 400W, a mój obecny ma 480W! Więc korzyści mi to nie przyniesie, a w ręcz na odwrót! Czyli że spokojnie mógłbym podpinać GF9600GT?

Dobra już bez żartów i off topu

Twój zasilacz powinien wystarczyć jednak ja bym go zmienił chociażby dla bezpieczeństwa pracy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zmieniaj zasilacz!

Zostaw - to moje zdanie - ja bym podpiął