Jaka karta graficzna do 350zł?

A co się może stać jeżeli jednak zasilacz będzie za słaby?

Może ci się spalić zasilacz albo zasilacz i trochę kompa (mobo,proc) lub zasilacz i cały komp

Albo po prsotu komputer raz będzie a raz nie będzie startował lub podczas pracy w 2d lub 3d będzie się restartował lub zawieszał.

O Matko… Zaryzykuje i podłącze tego GF9600GT… Najwyżej jak będą jakieś problemy, spowrotem podepne 7600GT i uzbieram na nowy zasilacz. A jaki byście polecili najlepszy zasilacz, pod tego 9600GT? I żeby nie przekraczał 250zł.

Corsair VX450W

http://www.agito.pl/zasilacze/corsair-v … 34414.html

No tak, ale mi zależało na lepszym od mojego, a nie słabszym. Ja mam 480W, a ten ma 450W Nic innego do tej ceny nie da się znaleźć?

To tylko pozory. Ten Corsair może dostarczyć 600W. A np. jakiś szajs co pisze np. ModeCom Feel III 500W naprawdę jest 300 watowy.

Albo bierz OCZ S&S 500W

ten co dałem jest dużo lepszy, jest wykonany z lepszej jakości podzespołów, ma działające zabezpieczenia, ma dużo wyższą sprawność co da Ci mniejsze rachunki za prąd, lepiej trzyma napięcia, jest bardzo mocny może dostarczyć nawet 570W

:open_mouth: To bardzo fajnie :smiley: Jeżeli 9600GT nie wytrzyma ma moim Colorsit’cie, to kupie ten :smiley:

Ahaa, na ile byście wycenili mojego (Leadtek Winfast) GF7600GT 256MB DDR3/128bit ?

70zł?

Na allegro 7600 GS chodzą drożej, chociaż są gorsze…

Kto patrzy na samą informacje z “watami” w zasilaczu? Przecież to bez sensu… Co z tego że jest napisane 480W, jak przy takim prądzie prawie na pewno się spali i ze sobą weźmie jeszcze pewnie podzespoły komputera? Poczytaj sobie http://community.tomshardware.pl/commen … nID=124789 i zobacz co się dzieje na słabych zasilaczach, mimo że niby mają odpowiednią moc. Znajdziesz tutaj jakiegoś Corsair’a? A myślisz, że ludzie nie podpinają wersji 450 do kompów dużo lepszych niż te w tym temacie? Patrzy się na jakość wykonania, stabilność napięć etc, czego na naklejce tak łatwo nie wyczytasz. Modecom MC 400 będzie o niebo lepszy niż ten Twój. Na Twoim miejscu nie podłączałbym do takiego zasilacza mocniejszej grafiki właśnie z obawy przed spaleniem się podzespołów (tego zasilaczopodobnego produktu nie szkoda). Jak Cię nie stać na nową kartę i zasilacz, to kup najpierw zasilacz i zacznij zbierać na kartę…