Jaka Karta Graficzna do 500 zł

Witam

Poszukuję karty graficznej do kwoty 400-500 zł… Hmm tylko i wyłącznie na AGP. Mój zasilacz to Fortron THA-P. Jeśli zajdzie taka potrzeba to wymienię i zasilacz. Jeśli uznacie że ten zasilacz nie odpali Waszej karty graficznej.

W głównej mierze chodzi mi o odpalenie gry Colin McRae DIRT.Nie ukrywam że chodzi mi o to bym mógł płynnie w nią pograć… a nie oglądać … klatkę po klatce…

Jeszcze jedno… 7800 nie będzie lepszy od 7600 ? 7800 ma niższe taktowania ;/ Z tego co widzę na allegro…

Tak więc czekam… na propozycje…

Ja bym brał Galaxy GeForce 7600GS DDR3 Zalman do tego 2 GB ramu i gra powinna dobrze działać.

Kolega ma racje lepszy jest 7600gs ddr3 :slight_smile:

Taktowania można nadrobić o/c ale większej ilości PS,TMU,VS już nie.

Z 7800/7900 AGP się nie wyrobisz w 500zł a do nich by się przydał lepszy zasilacz.

Myślę, że w/w 7600GS pociągnie Twój zasilacz. Chociaż… widzę że ma sporo napędów, jak już to będzie wysilony sporo. Chyba bym nie ryzykował.

Jak zmieniać zasilacz to na Amacrox AX450. Na +1GB RAMu też kiedyś pomyśl jak dużo grasz.

będzie lepszy !!

Za 515 zł. można już mieć X1950PRO, tylko że procesor i tak go będzie hamował więc lepiej 7600GS albo GT.

No nie przesadzaj że mam taki słaby procek. Bo nie mam celka 900Mhz. Chociaż nie mówię że mam Coś najlepszego. Proc wystarczający.

A grać dużo nie gram… sporadycznie. Do gier mam konsole… a siedze na necie na laptopie. Stacjonarka stoi tylko… albo dla siostry albo dla mnie. Jak wyjdzie jakaś lepsza gra na PC to instaluje ją… gram jak mi sie podoba i ją wywalam… Głównie lubię się trochę pobawić…Tak więc… wiadomo o co chodzi.

To go weź… :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 14.06.2007 (Czw) 18:51

To go weź… :stuck_out_tongue:

Jest dobry…

Czyli stawiamy na 7600 GT bądź GS od Galaxy’ego ?

Palit odpada?

Radki również ?

7600GS Galaxy Zalman ewentualnie Palit Sonic do obowiązkowego kręcenia.

Pozostaje kwestia zasilacza, który masz. Czy podoła?

Trzeba by go sprawdzić w stresie…

http://forum.hard-pc.pl/index.php?showtopic=3974&st=0

Kolega z w/w forum ma C2D 3Ghz i 8800gts i zobacz ile wyciąga FPS - 20-30

Hmm dobra to widzę że nie opłaca się kupować … karty graf… Wole zainwestować PS 3.