Jaka Karta Graficzna do 500 zł

(Wujek 15) #1

Witam

Poszukuję karty graficznej do kwoty 400-500 zł.. Hmm tylko i wyłącznie na AGP. Mój zasilacz to Fortron THA-P. Jeśli zajdzie taka potrzeba to wymienię i zasilacz. Jeśli uznacie że ten zasilacz nie odpali Waszej karty graficznej.

W głównej mierze chodzi mi o odpalenie gry Colin McRae DIRT.Nie ukrywam że chodzi mi o to bym mógł płynnie w nią pograć.. a nie oglądać .. klatkę po klatce..

Jeszcze jedno.. 7800 nie będzie lepszy od 7600 ? 7800 ma niższe taktowania ;/ Z tego co widzę na allegro..

Tak więc czekam.. na propozycje..

(Emilmlo) #2

Ja bym brał Galaxy GeForce 7600GS DDR3 Zalman do tego 2 GB ramu i gra powinna dobrze działać.

(Athlonik) #3

Kolega ma racje lepszy jest 7600gs ddr3 :slight_smile:

(Jinx83) #4

Taktowania można nadrobić o/c ale większej ilości PS,TMU,VS już nie.

Z 7800/7900 AGP się nie wyrobisz w 500zł a do nich by się przydał lepszy zasilacz.

Myślę, że w/w 7600GS pociągnie Twój zasilacz. Chociaż... widzę że ma sporo napędów, jak już to będzie wysilony sporo. Chyba bym nie ryzykował.

Jak zmieniać zasilacz to na Amacrox AX450. Na +1GB RAMu też kiedyś pomyśl jak dużo grasz.

(piotrekplay) #5

będzie lepszy !!

(Tomek Bl) #6

Za 515 zł. można już mieć X1950PRO, tylko że procesor i tak go będzie hamował więc lepiej 7600GS albo GT.

(Wujek 15) #7

No nie przesadzaj że mam taki słaby procek. Bo nie mam celka 900Mhz. Chociaż nie mówię że mam Coś najlepszego. Proc wystarczający.

A grać dużo nie gram.. sporadycznie. Do gier mam konsole.. a siedze na necie na laptopie. Stacjonarka stoi tylko.. albo dla siostry albo dla mnie. Jak wyjdzie jakaś lepsza gra na PC to instaluje ją.. gram jak mi sie podoba i ją wywalam.. Głównie lubię się trochę pobawić..Tak więc.. wiadomo o co chodzi.

(Craker92) #8

To go weź... :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 14.06.2007 (Czw) 18:51

To go weź... :stuck_out_tongue:

Jest dobry...

(Wujek 15) #9

Czyli stawiamy na 7600 GT bądź GS od Galaxy'ego ?

Palit odpada?

Radki również ?

(Jinx83) #10

7600GS Galaxy Zalman ewentualnie Palit Sonic do obowiązkowego kręcenia.

Pozostaje kwestia zasilacza, który masz. Czy podoła?

Trzeba by go sprawdzić w stresie...

(Błażej) #11

http://forum.hard-pc.pl/index.php?showtopic=3974&st=0

Kolega z w/w forum ma C2D 3Ghz i 8800gts i zobacz ile wyciąga FPS - 20-30

(Wujek 15) #12

Hmm dobra to widzę że nie opłaca się kupować .. karty graf.. Wole zainwestować PS 3.