Jaka karta graficzna do takiego zestawu

(Lokas007) #1

Witam posiadam taki zestaw komputerowy:

Abit KN9

AMD Sempron 3000+ AM2 BOX

Goodram DDR2 512MB 667MHz CL5.0 BOX

Seagate Barracuda ST380815AS (80GB, 8MB, SATA/300, NCQ)

ZASILACZ 400W DELTA DPS-400MB-1 A

JAKA POLECACIE DO TEGO GRAFIKĘ Z ALLEGRO Z GWARANCJĄ DO 225 ZŁ ( i ani złotóweczki więcej)

JAK BYSCIE MOGLI TO Z WARSZAWY COS DORADZCIE TAK ZEBYM MOGŁ TO ODEBRAC BARDZO ZALEZY MI NA CZASIE

Tak zeby dzieciak sobie pograł w gry typu HARRY POTTER, AGE OF EMPIRES III, WILD LIFE PARK

(Draakus) #2

Ile masz na to KASY! !!

Zasilacz skąd wziąłeś? ze śmietnika to odłóż go z powrotem (bez obrazy).

Zasilacz jest do wymiany na Amacrox 400(moc 350W ok.120 zł) lub 450 (moc400W ok.160zł)l do zgarnięcia na allegro.pl lub zenfist.pl

Np. http://www.allegro.pl/item193201995_war ... wa_fv.html

"Wieki Imperiów" to gra bardzo wymagająca generalnie bez karty pokroju Galaxy 7600GS DDR3 Zalman nie dotykać. Szczegółowe testy znajdziesz na którymkolwiek teście karty graficznej na egielda.com.pl

(system) #3

dorzuć parę groszy do

http://allegro.pl/item193856146_galaxy_ ... s_box.html

słabszej się nie opłaca.

Złączono Posta : 10.05.2007 (Czw) 21:01

DELTY to nie są takie złe zasilacze

http://pcarena.pl/page/75105/Zasilacz-Delta-350W/ :slight_smile: test

(Rastko1) #4

Polecam Geforca 6800GT kładzie Geforca 7300GT i 7600GS o ile zasiłka wyrobi ale powinna a po za tym zasilacze Delty nie są takie złe :slight_smile:

(Draakus) #5

Sympatico nie zauważyłeś ale ten test jest sprzed 3 lat! !!

(Emilmlo) #6

Chiefteci są produkowane przez Delta Electronics jak tak jest to na pewno ta Delta jest dobra :slight_smile:

(system) #7

niestety jak kolega nie widzi na nalepce zasilacza TAGAN lub podobnej firmy z ceną powyżej 300zł (nic nie urągając tej firmie) to uważa zasilacz za słaby, zrzut za granicy, niewarty zachodu itp. (nie rzadko taka osoba sama korzysta z cudów techniki feel'a czy codegena)

amen

(Rastko1) #8

A kolor123 kupiłeś już ten zasilacz? Bo jeśli tak to można go zostawić bo jest DOBRY a jeśli jeszcze nie kupiłeś to Fortron THA-P 350W lub Amacrox AX400-PNF

(system) #9

napisał autor postu :stuck_out_tongue:

:x

(Rastko1) #10

Niektórzy piszą że pasiadają ale jeszcze nie kupili :x

(Lokas007) #11

npotkałem się troszke z pewnym kłopotem poniwa dzwoniłem dzis do agito i z tgo co widze to mogą sie nie wyrobic z tymi podzespołami dlatego wspolnie z kolegą z forum (bardzo dziekuje za pomoc) zloylismy taki o to zestaw:

zlozony jest w sklepiem ZNAK.Pl z tego co wiem to bede mogł podzespoły odebrac w warszawie dlatego zalezy mi jednak na czasie.co sądzicie o takim zestawie dla małego gracza, pamietajcie że dzieciak wogule nie bawi sie zandym podkrecaniem daltego chyba plytka tego rodzaju mu styka ??

(Draakus) #12

Kolega tak nie uważa bo kolega sam ma sprawdzany z Niemiec wyleżakowany Fortron 400-60PFN za 60 czy 70 zł(nie pamiętam) i nie nażeka. Po zatym marka "Chieftec" ostatnimi czasy nie robi jakiś szczególnie wybijających się wyrobów jeśli chodzi o zasilacze. AMEN