Jaka karta graficzna, dobra cena - wysoka jakość

Witajcie!

Poszukuję dobrej karty graficznej w miarę przystępnej cenie ~120zł, chcę aby poszły na niej takie gry jak Fifa 11, PES 11, COD MW 2, COD World at War, czy jest w ogóle możliwe żeby za taką cenę kupić kartę spełniającą me wymagania? .

Specyfikacja sprzętowa kompa:

Zasilacz 500w

Główna: K9N6PGM2-V

2 gb ramu Good Ram

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+

Pograsz, ale nie na max detalach. Ta jest chyba najlepsza: http://allegro.pl/karta-graficzna-radeon-hd5450-512mb-vga-dvi-hdmi-i1672502119.html.

jakiś koleś gra w COD:MW2, ale ma lepszego kompa. Poszukaj na youtube gameplay'ów z tymi grami i takim sprzętem jaki będziesz miał.

a nie lepiej zrezygnować z wielkości pamięci na rzecz szerokość magistrali pamięci>>

Moim zdaniem nie.

a jaką poleciłbyś kartę z 128 bit lub 256bit? cena może naturalnie wzrosnąć, w 150 się zmieścimy?

Lepiej uzbieraj sobie tak ze 350zł i kupisz porządną kartę, na której pograsz. A jeżeli nie da rady, to najlepszym wyborem byłby ten HD 5450. Chyba, że mógłbyś wydać 250 zł to ta jest bardzo dobra. Kolega ma taką i gra we wszystkie gry bez problemu (ostatnio kupił wiedźmina 2 i całkiem ładnie to nawet wygląda).

ja jestem bardziej niedzielnym graczem i bardziej mi chodzi o to żeby czasem pograć sobie z kumplami w tą Fifę czy CoDa w po sieci :slight_smile: ten HD spełni me wymagania? Nie chodzi mi o świetnej jakości, chcę po prostu aby płynnie mi chodziły w/w tytuły przy w miarę dobrej jakości

Tak.

Dajcie spokój, przecież R5450 to karta do biura, a nie gier. Szukaj używanych GF 9600GT na DDR3 na allegro, będziesz bardzo zadowolony.

P.S. Jaki to dokładnie zasilacz (marka, model)?

http://allegro.pl/nvidia-8800gt-512mb-i1679858740.html

Myślę, że Radek 5450 jest lepszy niż GeForce 9600GT. Ta strona też jest mojego zdania.

Ta 8800 nie jest najlepsza (ale to tylko moje zdanie).

zasilacz mam do wymiany bo jest to Incore a modelu dokładnie nie pamiętam

Boże jakie Ty bzdury wypisujesz.

11111lr.png

9600GT jest kilkukrotnie wydajniejszy od R5450. Nie znasz się, nie odpowiadaj, a już na pewno nie doradzaj.

tak tylko 9600GT ma też większą cenę :slight_smile:

http://allegro.pl/galaxy-geforce-9600gt … 70591.html ???

Miałem Ci właśnie podsyłać link, sprzedawca wydaje się jak najbardziej wiarygodny.

Ewentualnie popatrz jeszcze za zaproponowanym 8800GT,

a gdybym miał wybierać pomiędzy 960gt a 8800gt to jaką lepiej wziąć? :stuck_out_tongue:

Patrząc na specyfikację HD5450 ma wydajność na poziomie Radeona HD 2600 pro. To już lepiej kupić Geforce’a 8600GT albo Radeona HD2600XT za 70-80zł na allegro.

Za te nieco ponad 120zł najlepiej wziąć używanego Geforce’a 9600GT, albo Radeona HD4670. 8800GT bym omijał, bo dużo ich pada, a na allegro pojawiają się egzemplarze wygrzewane, bądź w inny sposób naprawiane.

Lepsza jest 9600GT.

no to wezmę tą 9600gt :wink:

jak już jesteśmy w temacie sprzętu to jaki zasilacz polecacie? mój Incore prawdopodobnie może przy karcie szybko się spalić a tego bym nie chciał, na zasilacz chciałbym wydać po prostu jak najmniej i nie martwić się o prace mojego kompa.