Jaka karta graficzna na moją płytę główną?

nawet jakby miał 1000000ghz to i tak nic by to nie dało… P4 to śmieć i spowalnia grafe… czy to wersja 1.7 czy 3.4 zawsze tak samo spowalnia…

zgadzam się… gf6600 w 100% wystarczy…

Sprawdziłem zasilacz to Modecom Feel III 400W

Zmieniłem ostatnio płytę główną na MSI 865PE Neo2-P Platinum Edition

i chciałbym założyć grafę SAPPHIRE Radeon x1650 512MB DDR2

Chciałbym wiedzieć jak by to chodziło?

Nie wiem czy by chodziło… Zasilacz fatalny, musisz wymienić. Modecom MC-400

Dlaczego fatalny ten zasilacz ?

http://forum.pclab.pl/index.php?showtop … e=threaded

sprawdź sobie tutaj dlaczego

http://www.pcfoster.pl/index.php?option … &Itemid=87

wcale nie jest taki zły przeczytajcie to

W dniu 10.05.2008 , o godzinie 14:03 został dopisany post przez Marekpel

tak się czepiacie nie mam zamiaru kupować nowego niedawno go kupiłem

Dobra nie jest zły, jest wspaniały. Jeżeli wiesz lepiej to montuj tą kartę graficzną.

wspaniały też nie jest le macie jakieś głupie stereotypy

Ja nie widzę sensu w kupowaniu radeona 2600 na AGP, fakt może sobie pograsz w nowsze gierki ale jak to sprzedasz za parę miesięcy ?? Nawet na waciki nie będziesz miał :smiley:

Moim zdaniem zbieraj kase na nowego kompa i próbuj starego opchnąc jakiemuś frajerowi który sie nie zna :slight_smile:

popieram :slight_smile:

Mi nie chodzi żeby go sprzedać tylko ulepszyć bo ja za parę miesięcy będę miał konsolę do gier chodzi mi o to aby był w miarę dobry i żebym mógł sobie pooglądać jakieś filmy w full HD i żeby ten komp był po prostu w domu a w gierki to sobie będe grał sporadycznie np w Gothica 3 bo na konsoli nie ma. i dlatego się pytam czy by to chodziło bo ten sprzęt w miarę tani.

W dniu 10.05.2008 , o godzinie 21:19 został dopisany post przez Marekpel

bo ta grafika SAPPHIRE Radeon x1650 512MB DDR2 za 180zł to się według mnie opłaca teraz mam radeona 9550 i słabo mi wszystko chodzi

Jak chcesz kompa używać do oglądania filmów w HD to kupuj HD 2600XT Sapphire z 256 MB DDR3 (512 DDR3 to przesada), odciąży proca przy filmach - UVD.

O Gothicu 3 to se możesz pomarzyć… A tego radeona x1650 też się nie opłaca, słabe ramy, lepiej już tego 7300GT z 256 mb DDR3

dokładnie z tymi błędami nawet na zotacu 9600gt amp! są zamuły i 30fps :slight_smile:

czyli mówicie żeby lepiej kupić PALIT GF 7300GT 256MB DDR3/128b zobaczymy jak będzie chodzić :slight_smile:

W dniu 12.05.2008 , o godzinie 16:03 został dopisany post przez Marekpel

gothic 3 to mi nawet teraz chodzi na średniej szczegółowości więc…

Moim zdaniem lepszy Galaxy 7300GT z Zalmanem…

Będziesz mógł założyć gdyż twoja płyta ma slot AGP 8x który wymaga owa karta.

Dzięki. Jak ktoś by miał jakiś inny pomysł jaką kartę graficzną bym mógł włożyć do kompa to byłbym wdzięczny.