Jaka karta graficzna w notebook?

Hejka!

Chce kupić laptopa cena do 3300 zł, głównie w tym przedziale jest karta graficzna ATI Mobility Radeon HD3650 (w toshiba), i czy taka karta poradzi sobie za filmy dvd później HD/Ful HD, z obróbką zdjęć w Photoshop CS4, Corel Draw 12?? Głównie to przerabiam zdjęcia w rozdzielczość 12mpix wiedz rozmiar nie jest duży, czasem wektory, na razie nie zajmuję się tym profesjonalnie (może później) tak żeby się pobawić, poćwiczyć.

Interesują mnie laptopy firmy toshiba abo asus. Nie chce acer jakoś nie podoba mi się ich jakość wykonania, a z HP to żadna rewelacja jest.

Czekam na odp. :slight_smile:

po pierwsze do obróki zdjęć i takich duperelek najbardziej jest potrzebny dobry procesor.To za nim powinieneś sie dokładniej rozglądnąć grafika najbardziej jest przydatna do filmów grafika. Polecam Nvidia. jest owszem potrzebna mogłbyś poszukać coś w DELL ale nie w sklepie tylko bezpośrednio coś u nich zamówić mają możliwość dobrania sprzętu do swoich potrzeb.

za tą cenę to akurat poleciłbym compal khlb2 (HD4650) lub MSI EX625 (HD4670).

Nie podaję konkretnych linków i konfiguracji bo to zależy od Ciebie, ale w tym przedziale cenowym to notebook’i z najlepszą grafiką.

a druga kwestia że oba z podanych przeze mnie modeli to na pewno nie królowie design’u i jeśli zależy Ci na wyglądzie to raczej odpadną przy wyborze (chociaż tragedii w sumie nie ma ;)).

mimo wszystko laptop musi dobrze wglądać, a nie jak czarny/szary klocek z XX wieku… Procesor to będzie chyba P8600 dobry on jest?? Bo za bardzo nie ma rankingów/testów procesorów

Ja zawsze myślałem że sprzęt ma służyć do jak najszybszego wykonania zadania, żebym nie musiał gryźć klawy z nerwów bo będzie mi mulić. Ale w sumie nie ma to jak ścierać odciski palców z nowoczesnych błyszczących obudów, ciekawe kiedy pojawią się rysy na lśniącej Toshibie.

Jest i to duży ranking ciężko nie zauważyć

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Pro … 436.0.html

http://www.tomshardware.co.uk/charts/mo … ks,19.html

mi tam chodzi o indywidualną ocenę procka, czy się nada do tego co napiąłem w 1 poście. i jakich wyczynów mogę się spodziewać,

Dodane 20.09.2009 (N) 20:21

Niestety MSI EX625 jest także za drogi…