Jaka karta graficzna?

Ludzie, tu co po niektórzy nie czytają całych tematów. On ma same 600zł na grafike ; o

Dokładnie o to mi chodziło. Chociaż… Wiesz chce kupić coś czego bede pewien, ze bedzie chodzic dobrze i sluzyc mi przez ten rok co najmniej:p ale widze ze kate duzo osob kupilo wiec chyba zla nie bedzie, co nie?

Zaraz dam poprawkę

Ja ją posiadam i jestem bardzo zadowolony.

Jeżeli na samą grafikę 600zł o to 9800GTX lub HD4850 (jak chcesz lecz ja bym się skłaniał do GFa)

A zasilacz ten co podałem zostaje

A producent chipsetu jest ważny?? Radeona nie chce:p

Płyty głównej ?

Np masz chipset Radeon ble ble ble a wkładasz na płytę GeForca ?

Nie no karty graficznej. Mam NVidie. A plyta głowna to Gigabyte G33M-S2.

Ale w czym ma być ważny ?

NVidia to bardzo dobra firma, nie wiem o co chcesz zapytać :stuck_out_tongue:

Ważny w sensie ?

Nie możesz w GeForcach mieć chipsetu ATI …

Bez przesady :x

Kolego zamiast kupować nowa karte weź mi daj te sześć stów bo mi brakuje do drugiego radeona 4870 512 bo chce crossfire bo mi Crysis na 1600x1200 very high dx10 tnie :d

Mstrnq , zaraz wylecisz z tego forum za swoje posty. (czytałem już kilka tematów z twoimi wypowiedziami i jest…tragicznie)

Co do tematu:

Bierz zasilacz ten co podałem OCZS&S 500W

A grafikę 9800GTX

4850 jest szybszy, ale jak się jest fanbojem to się nie widzi.

Po pierwsze zgadzam się z Tobi: “4850 jest szybszy, ale jak się jest fanbojem to się nie widzi.” Czyli w cenie 600zł brać Palit HD4850 Sonic 512MB. Radeon ma nowe sterowniki, to nie to co kiedyś, więc się nie sugeruj przeszłością. HD4850 jest bardzo udaną kartą do gier.

Po drugie Enlight robiony jest przez Sirteca więc nie wiem dlaczego na niego tak naskoczyliście - powinien być dość dobrym zasilaczem. Ale przy takiej wymianie chyba mimo wszystko też zdecydowałbym się na wymianę zasilacza na Corsaira 450 (nie sugeruj się cyferkami, jest mocniejszy od OCZ i w ogóle lepszy).

To ja już nic nie wiem:/ :stuck_out_tongue: wzne jest tylko zeby wszystko mi dzialalo i nic mi sie w kompie nie zjaralo. :slight_smile: pozdrawiam

No to już napisałem:

Palit HD4850 Sonic 512MB + Corsair 450W - bardzo dobre produkty

Dla potwierdzenia przejrzyj sobie testy z egieldy czy pclab, co do konkretnego modelu to http://pcarena.pl/page/84883/6/7-wspani … onow-4850/