Jaka Karta Graficzna

aa ten model EVGA GTX 960 4GB ? bo patrze na allegro 380 a mam mozlwiosc rx 560 2 gb za 320 ale gwarancja 36 msc i paragona na 29.11.2019

Bierz 560-tkę z paragonem. Będziesz zadowolony.

dobra dzięki może w przyszlosci jak diablo 4 wyjdzie zmienie kompa :stuck_out_tongue: albo ten procesor 8 rdzeniowy kupie i inna grafe :stuck_out_tongue: jak ja wiecie tak for fan gram a nie chce kasy pompowac jak to wiecej stoi :stuck_out_tongue: czasem mam zajawke a grunt zeby gra online smigalo ;]

kupiona oficjalnie ta 560 z gwarancja za 320 pln dziekuje i koniec poszukiwan odezwe sie jak znow bede cos kompinował hey :slight_smile:

W tym roku diablo 2 remaster to się zastanów :wink:

hehe spokojnie ;] licze ze chyba poczuje jakas roznice przechodzac z karty z 2013 roku ten radeon 6670 2 gb na to co kupiłem :stuck_out_tongue: rx 560 2gb w gta 5 bo to bede mucil

plus powiedzcie czy jest sens przy tej plycie glownej podkrecac procesor? bo mam na nim mega radiator zalozony czy te 3.2 niech jest bo widze 3.8 wykrecaja z niego.

Oprócz chłodzenia, potrzebna jest także solidna sekcja zasilania na płycie oraz zasilacz. Jeśli wszystkie te warunki są spełnione, to oczywiście jest sens. Jeśli nie… szkoda inwestować w starą platformę. Lepiej pójść oczko w górę.

aha no mam na procesorze tylko dobry cooler. i tyle ze zasilacz 650 wat dobrej firmy. a chlodzenie plyty glownej to nic dodatkowego,

Zasilacz powinien dac radę, a płyta, mimo gołej, powinna do 125W uciagnąć.

Zrób 3.4, jak będą bardzo dobre temperatury, to 3.5, ale wiećej już nie męcz emeryta.

PS. A wiesz, że tego RX560 też można “kręcić”? Tylko szczerze odradzam zabawę z biosami, jak wgrasz zły, to nie odblokujesz dodatkowych jednostek, a uceglisz. Ni oddałem rodzicom nie próbowałem, a teraz nie ma serca im “popsuć”. :wink:

ja sie slabo znam ten rx da mi odczuc zmiane z mojego 6670 2gb ? to mnie interesi czy sie popyka w online gta 5

Zmiane odczujesz.
Twoja karta wyciaga w benchmarku niecałe 700, ta coś koło 4000.
Powinno Twoje GTA V być od około 5 minuty.
Raczej nawet karta momentami nie wyciagnie 100%, więc ona nie będzie “kulą u nogi”.

Mam Pytanie podłaczyłem kartę rx 560 ? nowe sterowniki zaktualizowane ?
i pytanko dlaczego rozdzielczosc ekranu nie miesci mi się na ekranie a mam jak na starej karcie 1920 x 1080 ? i kurcze wiecie ikonki nie mieszczą się na pulpicie ? o co chodzi ?
Monitor https://restartplus.pl/monitor-led-samsung-s22b300-22cale-1920x1080-4

No własnie nie wiem o co chodzi, pokazałbyś to? Ja sądzę, zę rozdziałka się posypała i sa poprzestawiane. Sprawdź ppm-> rozmieść ikonki powinno być :slight_smile:

ale dolny pasek schowany wiesz ? zaraz screen wstawie

ok nie było temay w monitorze zmieniłem dopasuj do ekranu i jest baja :smiley:

ale panowie karta miazgaaa ale sie pyka mam około 60 fps :stuck_out_tongue:

plus przez hdmi się podpiołem lepsze hdmi ? czy kupic przejscowke i przez vga sie podpiąc?

Jak masz HDMI to ono lepsze i z vga sie nie baw, przejsciówki zawsze “trochę psują”. :slight_smile:

Miazga to nie jest, ot dzisiejszy low-end, ale do Twojego setu i owszem zmiana wielka. Uciągnie wszystko co da radę procek. :slight_smile:

… z ciekawosci: w co grałeś GTA pewnie?
Przez kilka miesięcy ją miałem, za 320zł kupiłem nówkę w sklepie, i w porównaniu z używanymi wyglądają fajnie, znaczy można niby na 1050TI polować, ale jak ktoś woli gwarancje mieć…:wink:

nom gta 5 pykam. ale w dobre cenie poszla za 320 z przesylka gwarancja 36 msc od 29.11.2019